Nokian tyres NORDMAN S2 SUV

Ефективність та комфорт

This product is out of production

Усі шини

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

Ефективність та комфорт

Розроблена для важких кросоверів та позашляховиків, нова Nokian Tyres Nordman S2 SUV зберігає характеристики на поганих дорогах та економить паливо. Висока міцність цієї спортивної шини дозволяє їй продовжувати рух навіть у естремально важких дорожних умовах. 

  • ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ ТА БЕЗПЕКА З ВЕСНИ ДО ОСЕНІ
  • ЗРУЧНА ТА ЗБАЛАНСОВАНА ДЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ У МІСТІ ТА НА БЕЗДОРІЖЖІ
  • МІЦНА СТРУКТУРА, СКЛАД ГУМОВОЇ СУМІШІ ТА ВИШТОВХУВАЧІ КАМІННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ДОВГОВІЧНІСТЬ ШИНИ
Nordman S2 SUV

Типорозміри шин

215/65 R 16 98H

максимальне навантаження 750 кг, до 210 км/г

215/70 R 16 100H

максимальне навантаження 800 кг, до 210 км/г

225/70 R 16 103T

максимальне навантаження 875 кг, до 190 км/г

235/60 R 16 100H

максимальне навантаження 800 кг, до 210 км/г

effective and safe driving

Nokian Tyres Nordman S2 SUV - це правильний вибір для водіїв, які цінують ефективність та безпеку у місті, але також використовують свої позашляховики за прямим призначенням - поза асфальтом. Гумова суміш дуже добре витримує знос від грубих типів дорожного покриття. Кігті Off-Road Claws покращують керованість та зчеплення під час маневрування та розгону. Виштовхувачі каміння очищають шину від фрагментів порід, що збираються у канавках і блоках протектора.

Канавки Trumpet Grooves

Ефективна профілактика аквапланування

Кулеподібні поперечні канавки акуулюють воду із зони контакту та прискорюють її відведення, підвищуючи таким чином рівень зчеплення навіть на залитих дощем дорогах.

Hydro Grooves

Краща стійкість руху, зчеплення з мокрою дорогою та запобігання акваплануванню

На найбільш віддалених поздовжніх ребрах в центральній зоні переважають глибокі діагональні канавки, що відкриваються на одному кінці і стабілізують рух. Інновація також ефективно запобігає акваплануванню, накопичуючи воду та мпрямовуючи її у поздовжні канавки.

Кігті Off-Road Claws

Поліпшене зчеплення

Діагональні прямокутні кігті, розташовані у плечовій зоні, чіпляються за дорожнє покриття, покращуючи рівень зчеплення та ефективність гальмування на піщаних дорогах та м’яких поверхнях.

Виштовхувачі каміння

Поліпшена довговічність

Виштовхувачі каміння в основних канавках протектора запобігають заклинюванню гірських порід у канавках і блоках протектора, що також покращує довговічність шини.

ДЛЯ ЗМІ

Ласкаво просимо до нашої бази матеріалів! Тут ви можете знайти першоджерела, зокрема релізи, фотографії та відео наших нових продуктів. Усі матеріали можна використовувати безкоштовно за умови посилання на джерело.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
18771
4.5
Nokian Hakka Black 2