#coming soon

NOKIAN TYRES WETPROOF 1

Преміальна літня шина для легкових автомобілів, позашляховиків і кросоверів

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

Nokian Tyres Wetproof 1 — літня шина преміум-класу для легкових автомобілів, позашляховиків і кросоверів

Nokian Tyres Wetproof 1 — це поєднання неймовірних характеристик, які забезпечують бездоганну безпеку в дощові дні та на мокрій дорозі. Найважливішими особливостями цієї преміальної літньої шини є чудова гальмівна здатність на мокрій дорозі та потужна протидія акваплануванню. Окрім збалансованого комфорту водіння та максимальної безпеки, шини Nokian Tyres Wetproof 1 також мають низький опір коченню та покращений пробіг.

  • Виняткова безпека на мокрій дорозі
  • Відмінний пробіг
  • Комфортне відчуття водіння
  • Низький опір коченню зберігає енергію та навколишнє середовище
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
скоро електромобілі
Wetproof 1

Типорозміри шин

175/65 R 15 84H

максимальне навантаження 500 кг, до 210 км/г

185/55 R 15 86V XL

максимальне навантаження 530 кг, до 240 км/г

185/60 R 15 88H XL

максимальне навантаження 560 кг, до 210 км/г

185/65 R 15 88H

максимальне навантаження 560 кг, до 210 км/г

РЕЗУЛЬТАТИ БЕНЧМАРКУ TÜV SÜD

  • Найкращі характеристики на мокрій дорозі
  • Найбезпечніша шина при поздовжньому та поперечному акваплануванні
  • Гальмування на мокрій дорозі та керованість, що перевищують середні показники конкурентів

*Тестування проводилося в лютому-березні 2024 року від імені Nokian Tyres компанією TÜV SÜD Product Service GmbH. Розмір шини 225/45 R17 94W XL. Тестовий автомобіль: VW Golf VIII, Skoda Superb. Тестові треки: Nokian Tyres Hakka Ring (E), TÜV SÜD PS Garching (D). Номер звіту: 713329997-WP

СТАБІЛЬНО БЕЗПЕЧНА НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПОГОДИ

Завдяки новій концепції Dual Zone Safety стало можливим поєдання вологих і сухих властивостей шини. Для забезпечення максимального комфорту та першокласної безпеки зона протектора шини розділена на дві функціональні зони. Stability Zone робить маневрування легким і впевненим, відповідаючи за стабільність і керованість, тоді як Wet Safety Zone покращує зчеплення з мокрою дорогою та стійкість до аквапланування.

СТАБІЛЬНА ТА ПЕРЕДБАЧУВАНА НА МОКРІЙ ДОРОЗІ

Коли шина взаємодіє з більшою кількістю води, ніж вона може розсіяти, виникає аквапланування. Технологія Nokian Tyres Coanda розроблена для прискорення виведення води шляхом направленого переміщення потоку води від шини з дорогою, що ефективно запобігає виникненню аквапланування. Особливий дизайн ламелей всередині протектора додає стабільності та покращує протидію акваплануванню.

ПЛАВНЕ ВОДІННЯ, НИЗЬКИЙ ОПІР КОЧЕННЮ

Плавне та комфортне відчуття водіння є обов’язковою умовою для гарної подорожі. Дизайн Silent Groove робить водіння набагато комфортнішим, забезпечуючи чудове шумопоглинання як ззовні, так і всередині. Вдосконалена нова суміш Aqua Sense забезпечує чудове зчеплення з мокрою дорогою, низький опір коченню та чудовий пробіг. Покращена зносостійкість означає збільшення безпечних кілометрів і подовжений термін служби шини, а низький рівень кочення забезпечує економію витрат.

ТОЧНЕ КЕРУВАННЯ, НАСОЛОДА ВІД ВОДІННЯ

Для забезпечення максимального комфорту та першокласної безпеки зона протектора шини розділена на дві функціональні зони. Концепія Dual Zone Safety робить водіння безпечним як на сухому, так і на мокрому покритті. Stability Zone робить маневрування легким і впевненим, відповідаючи за стабільність і керованість, тоді як Wet Safety Zone покращує зчеплення з мокрою дорогою та стійкість до аквапланування.

ПОКРАЩЕНА ПРОТИДІЯ АКВАПЛАНУВАННЮ

Коли вода зіштовхується з вигнутою поверхнею, потік слідуватиме за цією поверхнею. Явище, також відоме як ефект Коанда, означає, що вода спрямовується так, що починає рухатися разом з поверхнею, а не текти по прямій лінії. Технологія Nokian Tyres Coanda розроблена для прискорення видалення води, направляючи та переміщаючи потік води від шини та ефективно запобігаючи акваплануванню.

НИЗЬКИЙ ОПІР КОЧЕННЮ ТА ПОДОВЖЕНИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ

Нова суміш Aqua Sense — це оновлена ​​суміш для доріг Центральної Європи. Завдяки їй покращується зчеплення з мокрою дорогою, зменшується опір коченню. Також завдяки Aqua Sense термін служби шини стає ще довшим.

КОМФОРТНЕ ТА БЕЗТУРБОТНЕ ВОДІННЯ

Конструкція Silent Groove контролює як внутрішні, так і зовнішні шуми від кочення автомобіля, що впливає на повітряний потік і запобігає створенню неприємного виючого звуку. Ця конструкція також зменшує опір повітря, що охолоджує поверхню шини, покращує зносостійкість і забезпечує водієві більше кілометрів.

МИ ТАКОЖ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ДЛЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ

Правильно підібрані шини можуть підвищити безпеку, комфорт та запас ходу. Наш асортимент налічує понад 400 моделей, кожна з яких забезпечує відмінне зчеплення з дорогою та скандинавський спокій і безпеку. У нас є зимові шини найвищого класу, розроблені та протестовані спеціально для електромобілів.

ДЛЯ ЗМІ

ДЛЯ ЗМІ

Ласкаво просимо до нашого банку матеріалів! Тут ви можете знайти вихідні матеріали, релізи, фотографії та відео нашого нового продукту. Весь матеріал надається для вашого вільного використання за умови вказівки джерела.

ПОТРІБНІ НОВІ ЗИМОВІ ШИНИ?

ПОТРІБНІ НОВІ ЗИМОВІ ШИНИ?

Преміальна шина Nokian Tyres економить паливо, виготовляється безпечним для навколишнього середовища способом та має знижений рівень шуму. Численні інновації та понад сто патентів зробили зимові шини Nokian Tyres легендарними.

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

Екологічність є вагомою частиною нашого бізнесу. Безпека та екологічність враховуються протягом усього життєвого циклу шини. Як і всі наші продукти, Nokian Tyres Powerproof 1 розроблено з урахуванням світових екологічних стандартів.