Nokian Hakkapeliitta 8 SUV - Nokian Hakkapeliitta 8 SUV шипована шина забезпечує зчеплення та зносостійкість як ніколи раніше

Nokian HakkaPELIITTA 8 SUV

Шипована шина забезпечує зчеплення та зносостійкість як ніколи раніше

Надійне зчеплення і довговічність

Нова шипована шина Nokian Hakkapeliitta 8 SUV від компанії-розробника зимових шин використовує абсолютні інновації у протистоянні екстремальним умовам північної зими. Найсучасніша технологія шипування забезпечує безпрецедентне зчеплення на льоду і снігу.

  • БЕЗПЕЧНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ЗИМОВОЇ ПОГОДИ
  • ТОЧНА КЕРОВАНІСТЬ
  • ПОСИЛЕНІ БОКОВИНИ ВИТРИМУЮТЬ УДАРИ ТА ПОРІЗИ
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Nokian Hakkapeliitta 8 SUV
Nokian Hakkapeliitta 8 SUV
4.6
247

Відгуки споживачів

Оцінка 4.6 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 247

Типорозміри шин

215/65R16 102T XL Studded

максимальне навантаження 850 кг, до 190 км/г

215/70R16 100T Studded

максимальне навантаження 800 кг, до 190 км/г

245/70R16 111T XL Studded

максимальне навантаження 1090 кг, до 190 км/г

265/70R16 112T Studded

максимальне навантаження 1120 кг, до 190 км/г

ТЕХНОЛОГІЯ БОКОВИНИ З ДОДАВАННЯМ АРАМІДУ

Виняткова міцність боковини

Завдяки використанню у структурі боковини надзвичайно міцного синтетичного матеріалу під назвою арамід, ця частина шини має виняткову міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Цей синтетичний компонент широко використовується у виробництві космічних апаратів та військової техніки. Дана технологія забезпечує міцність та надійність шини у екстремальних випадках.

КОНЦЕПЦІЯ NOKIAN ECO STUD 8

Відмінне зчеплення на льоду та м'яка дія шипа на дорожнє полотно

Поєднання якірного шипа, форми фланця та пом'якшувальної подушки під основою шипа Eco Stud з революційним розподілом шипів забезпечує чудове зчеплення та м'яку дію шипа на будь-яке дорожнє покриття.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

ГАЛЬМІВНІ ПІДСИЛЮВАЧІ

Ефективне гальмування на снігу

Поверхня шини складається з блоків протектора. Гальмівний підсилювач - це інноваційне рішення для заднього краю блоків, розташованих по боках протектара, що забезпечує додаткову надійність в складних погодних умовах. Гальмівний підсилювач є частиною кожної шашки протектора, розташованої в плечових зонах шини; задня стінка шашки протектора, що має зубчасту форму, покращує контакт шини з поверхнею і ефективно працює на зменшення гальмівного шляху на засніженій дорозі.

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

Незалежні порівняльні тести

Переможець тесту

Auto Bild Belarus 10/2016
Білорусь

Чудово збалансований рух, виняткове зчеплення й найвищий рівень безпеки на заледенілому, засніженому та сухому асфальті.

Переможець тесту

Tekniikan Maailma 19/2016
Фінляндія

Ідеально підходять для їзди по снігу. Проста керованість на обледенілих дорогах, передбачувана поведінка на межі заносу. Показники гальмування й прискорення на льоду кращі, ніж у конкурентів.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
16246
4.5
Nokian Hakkapeliitta R2