#COMING SOON

Nokian SNOWPROOF C

Premium winter tire for vans

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

ЧУДОВЕ ЗЧЕПЛЕННЯ ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ КЕРУВАННЯ

Вантажні шини - це спеціальні вироби, призначені для жорсткого та універсального використання. Вони повинні бути достатньо міцними, щоб безпечно та надійно справлятися з великими навантаженнями та різними дорожніми умовами. Концепція Alpine Sense Grip долає всі виклики зимової погоди, забезпечуючи передбачуване та збалансоване керування. Концепція складається з інноваційних функцій, що поєднують дизайн протектора, гумову суміш та структуру шини, які роблять керування збалансованим та легким навіть за високих навантажень та складних погодних умов.

ДОВГОВІЧНІ ТА ЕКОНОМНІ В СПОЖИВАННІ ПАЛЬНОГО

Довговічність шини Nokian Snowproof C максимально збільшена завдяки унікальній технології Aramid Sidewall від Nokian Tyres. Надзвичайно міцні арамідні волокна зміцнюють боковини, забезпечуючи більшу довговічність та захист у складних умовах водіння. За високих навантажень опір коченню може суттєво вплинути на витрати пального. Гумова суміш шини Nokian Snowproof C оптимізована для інтенсивного використання, що дозволяє їй безпечно працювати в широкому діапазоні температур та зменшити опір коченню.

БЕЗПЕКА ЗА БУДЬ-ЯКИХ ЗИМОВИХ УМОВ

Концепція Alpine Sense Grip складається з інноваційних функцій, що поєднують дизайн протектора, гумову суміш та структуру шини. Оптимізований для зими рисунок протектора зі спеціальними, агресивними ламелями та численними ребрами забезпечує зчеплення та безпеку за різних зимових умов, а також робить керованість збалансованою та легкою. Гумова суміш Alpine Grip добре працює в широкому діапазоні температур і забезпечує вражаюче зчеплення на снігу та мокрій дорозі, а також відмінну стійкість до зношування. Міцний каркас шини в поєднанні з технологією Aramid Sidewall забезпечує унікальну довговічність та покращений термін служби.

ПОКРАЩЕНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ З ДОРОГОЮ ТА БІЛЬШИЙ КОМФОРТ

Додаткове зчеплення на засніжених дорогах. Розташовані між блоками протектору для забезпечення збалансованого зчеплення на льоду та снігу, ламелі Snow Claws найкраще працюють під час гальмування та прискорення. Канали для сльоти та води в середині протектору призначені для забезпечення максимального опору акваплануванню та ковзанню. Ці канали накопичують воду та сльоту між шиною та дорогою і прискорюють відведення води від шини.

Комфорт водіння завжди є ключовим елементом. Новий рисунок протектора, оптимізовані за допомогою комп'ютера блоки протектора та структура нової шини Nokian Snowproof C спрямовані на забезпечення максимального комфорту та приємного рівня звуку.

ІНДИКАТОР БЕЗПЕКИ РУХУ

Шини Nokian Snowproof C оснащені індикатором безпеки руху (DSI), який допомагає водієві дізнатися, коли слід замінити шини. Індикатор спрацьовування показує залишкову глибину протектора в міліметрах. Цифри зникають у міру зношування шини. Для безпечного водіння взимку необхідна глибина канавок становить від 4 до 5 міліметрів. Символ сніжинки залишається видимим до тих пір, поки глибина канавок не досягне чотирьох міліметрів. Як тільки символ сніжинки зникає, водій повинен придбати нові шини, щоб забезпечити належну безпеку водіння.