Вплив шин на безпеку

На сторожі всіх процесів взаємодії водія з дорогою стоять шини. Вони виконують активну участь в процесах керування, гальмування та прискорення. Також, являються засобом активної безпеки вашого життя. Автомобіль утримується на дорозі і ви можете керувати ним саме завдяки чотирьом контактним зонам розміром з долоню.

Роль, яку відіграють шини, можна по-справжньому оцінити потрапивши в складні природні умови: на дорозі, яка вкрита снігом чи кригою, на мокрій дорозі або в екстремальних ситуаціях.

Належний малюнок протектора та тиск у шині – це життєво важливі показники, які гарантують безпеку на дорозі. При зношуванні шин погіршується їх зчеплення з мокрою дорогою, що за складних обставин може призвести до зносу автомобіля вбік; недостатній тиск може стати причиною розриву шин.

Суворі умови Півночі вимагають від шин більшої надійності. Шина має зберігати стабільне зчеплення з дорогою навіть за будь-яких погодних умов. Окрім бездоганного зчеплення існує ще ряд характеристик, які впливають на поведінку автомобіля на льоду. Також важливу роль у цьому процесі відіграє співвідношення поперечного та поздовжнього зчеплення.