Безкомпромісні випробування та північна міцність

Шини – це неймовірно складний технічний продукт, який складається з багатьох компонентів і до якого висуваються вкрай суворі вимоги. Вони є активним засобом безпеки у транспортних засобах та невід’ємною частиною автомобіля, яка має безпосереднє зчеплення з дорожнім покриттям. Фінам не з чуток відомо, що таке сніг, крига, шуга та мінлива зимова погода. Однак, цього недостатньо, щоб вивести універсальну формулу для зимових шин: потрібні технічні навики, досвід, системний підхід, цілеспрямованість, кропітка праця та трішки північного божевілля.

Основним завданням відділу досліджень та розробок є підтримка репутації компанії як виробника найкращих у світі зимових шин та шин для лісопромислових транспортних засобів. Ключовий принцип нашої роботи не змінюється вже протягом 80 років – розробляти шини для їзди в складних кліматичних погодних умовах, де безпека та надійність завжди стоять на першому місці.

Розробка шин ґрунтується на принципі: шина повинна в повній мірі зберігати свої якості безпеки впродовж усього терміну експлуатації, навіть з урахуванням зношення.

Покращення безпеки через технічні інновації

Окрім безпеки та економічності, компанія Nokian Tyres наголошує на передових характеристиках та оригінальності своїх продуктів. Фокус на інновації дозволяє компанії успішно розвивати нові прибуткові ідеї.

Концепція шипування Nokian EcoStud 8, ламелі-насоси, концепція Nokian Cryo Crystal, Silent Groove дизайн та індикатор ступеню зносу DSI – це лише деякі з останніх інноваційних рішень, що підвищують рівень безпеки та комфорту під час їзди. Наші найновіші моделі – шини Nokian Hakkapeliitta 8, Nokian Hakkapeliitta R2, Nokian WR SUV 3 і Nokian Hakka Black є чудовими зразками узагальнення нашого багатого досвіду у сфері розробки шин. Цей досвід відображений у багатьох наших інноваційних продуктах.

Чітко окреслена спеціалізація компанії визначає напрям роботи відділу досліджень та розробок

Розробка шин вимагає ретельного планування. Кожен сегмент ринку потребує продуктів, спеціально розроблених під їх потреби. Співробітники відділу досліджень та розробок пильно стежать за змінами уподобань водіїв та кон’юнктурою автомобільного ринку.

Покращена динаміка автомобілів призвела до зростання попиту на низькопрофільні високошвидкісні шини для легкових автомобілів, тому Nokian Tyres випустила низку нових продуктів для цього сегмента. Іншою зростаючою групою продукції є шини для позашляховиків, а на ринку вантажних автомобілів особлива увага приділяється напрямку радіальних шин. Ми також використовуємо свій багатий виробничий та дослідницький досвід під час розробки матеріалів для відновлення протектора.

Покращення безпеки через технічні інновації

Асортимент нашої продукції розрахований на найрізноманітніші ринки та постійно оновлюється – доля нової продукції в щорічному обороті складає щонайменше 25%. Більше половини витрат при розробці нової продукції ми витрачаємо на її тестування, що здійснюється за природних умов в Івало, фінській частині Лапландії. Саме за полярним колом створюються ті шини, що успішно проходять усі випробування, та на які в майбутньому можуть з певністю покластися наші споживачі в усьому світі. Основними характеристиками якісної зимової шини є логічна поведінка та передбачуваність за будь-яких умов. Розробка цілком нової шини для легкового автомобіля займає від 2 до 4 років.