Тестування літніх шин по всьому світу

Літо - це пора різких змін погоди, температури та опадів. Вже більше 80 років виробництво сучасної продукції Nokian Tyres грунтується на практичних знаннях та розробках, випробувальних тестах та постійному пошуку нових рішень і можливостей.

"Нашими сильними сторонами під час проведення тестів літніх шин є глибокі знання, практичні навички та інноваційний підхід."
Юха Пірхонен, керівник відділу розробки продукції Nokian Tyres plc

Ми, як найпівнічніший виробник шин виробляємо нашу продукцію, враховуючи той факт, що вимоги до шин у кожному регіоні відрізняються в залежності від кліматичних умов. Саме тому випробування нових моделей відбуваються у різних куточках світу.

Окрім використання полігонів в інших країнах, ми проводимо тести та вдосконалюємо літні шини на нашому власному полігоні у місті Нокіа. Сучасний та багатофункціональний полігон, який розташований неподалік від заводу Nokian Tyres у Фінляндії, дозволяє ретельно протестувати шини у різноманітних умовах.

У результаті вдалої комбінації прогресивних технологій та вдосконалених ідей, продукція Nokian Tyres має високу якість та неабиякий попит. Цьому свідчить багаторічна співпраця з провідними автомобільними виробниками. Завдяки інноваційним розробкам та ефективному тестуванню продукції, наші шини надійні за будь-яких кліматичних умов і стають лідерами у багатьох тестах.