Випробування шин на різних транспортних засобах за звичайних умов

Зносостійкість шин оцінюється по результатах тесту «проїзд у колонах». Суть цього тесту полягає в тому, що три однакові за всіма параметрами автомобілі рухаються один за одним за вказаним маршрутом протягом двох тижнів, долаючи відстань в 15000 кілометрів. На двох автомобілях встановлено дослідні шини, а на третьому – еталонні. Еталонні шини являються взірцем і висновки про зносостійкість, та те наскільки добре шина зберігає форму, експерти роблять порівнюючи еталонну шину з іншими.

Польові випробування, героями яких являються звичайні водії таксі, що їздять своїми звичайними маршрутами в різних країнах Півночі знову довели, що значний вплив на зносостійкість та інші характеристики шин, має якість доріг та різноманіття дорожніх ситуацій.

Транспортні компанії, які займаються перевезеннями габаритних вантажів встановлюють на свої авто шини класу С. Експерти компанії Nokian Tyres налагодили систему комунікації з водіями таких вантажівок з метою отримання достовірної інформації про експлуатаційні характеристики шин в реальних умовах і відстеження якості шин цієї категорії також.