Випробування шин в екстремальних умовах

Nokian Tyres завжди на крок випереджає свій час. Постійне вдосконалення процесів випробувань, а також набуття нових знань сприяють постійному вдосконаленню технологій, що в свою чергу покращує якість нової продукції. Інтенсивні випробування та досвід фахівців слугують створенню безпечних в експлуатації шин.

Окрім програм випробувань, що проводяться в умовах реальної експлуатації, для розробки шин необхідна також значна кількість різноманітних лабораторних тестувань, комп’ютерне моделювання та стендові випробування. Тестування дозволяють побачити різницю між якісною та звичайною шиною. З метою отримання комплексних результатів, випробування проводяться не лише на власних випробних полігонах компанії, а й на декількох міжнародних трасах.

"Продукція, розроблена для різних сфер застосування, пройшла суворі випробування і вражає своєю відмінною якістю, відчиняючи двері до успіху."
Матті Моррі, керівник відділу технічного обслуговування Nokian Tyres plc

За полярним колом, у місті Івало, що у фінській Лапландії, знаходиться полігон для тестувань компанії площею понад 700 гектарів, де фахівці з розробки продукції та випробувань проводять тестування з метою відбору найякісніших шин.

Надсучасне обладнання, універсальні випробування та досвідчені фахівці дбають про те, щоб на полігоні в Івало ретельно вивчалися будь-які екстремальні умови їзди взимку. Забезпечуючи неперевершене зчеплення шин з дорогою, ми досягаємо кращих результатів у нашій проектно-конструкторській роботі, кінцевою метою якої є максимальна безпека нашої продукції.

На випробному полігоні у м. Нокіа, розміщеному на території площею 30 гектарів, компанія Nokian Tyres здійснює моделювання практично всіх ситуацій, які можуть виникнути під час їзди північними дорогами.

Випробування шин для спортивних автомобілів також проводяться за кордоном

Шини, спеціально розроблені для швидкісної їзди та спортивних автомобілів підлягають спеціальним тестуванням. Одного випробного полігону у м. Нокіа недостатньо для проведення належних тестів елітних високошвидкісних шин, класу UHP (Ultra High Performance). Сезонні погодні коливання у Фінляндії значно скорочують тривалість випробувань літніх шин. Саме тому виникає потреба у використанні трас за кордоном.

Для досягнення комплексних результатів в нашому арсеналі також є тести для виявлення якості таких властивостей: зчеплення шин з мокрим дорожнім покриттям, аквапланування, а також керованості автомобіля під час проходження випробувань на полігонах в містах Ідіада (Іспанія) та Папенбург (Німеччина). Взимку тестування шин проводяться у Південній Африці.