FacebookInstagrammenu-iconicon-playscroll-downsearchTwitterYouTube
Menu

Основи

Nokian Tyres — єдиний виробник шин у світі, що зосереджується на продуктах та послугах, покликаних забезпечити безпечні перевезення в умовах Півночі. Інноваційні шини для пасажирських автомобілів, вантажівок та важкої техніки  продаються переважно у країнах із складними та мінливими погодними умовами. Nokian Tyres розробляє свою продукцію з урахуванням жорстких вимог щодо  безпеки та екологічності упродовж всього терміну служби продукції. Ми розробляємо наші продукти з метою стабільної безпеки та екологічності протягом усього життєвого циклу продукту.

У 2017 році в компанії Nokian Tyres налічувалося приблизно 4600 працівників, а виторг склав приблизно 1,6 мільярда євро. Акції Nokian Tyres котируються на біржі Nasdaq Helsinki.

Структурні підрозділи

Компанія здійснює поставки інноваційних моделей шин для легкових автомобілів, вантажівок та важкої техніки передусім у регіони зі складними умовами для їзди.  Мережа шинних центрів Vianor, яка входить до складу Nokian Tyres, представляє продукцію компанії на ключових ринках.

  • Шини для пасажирських автомобілів
  • Шини для важкої техніки
  • Vianor

Net sales by market areas

Сектори ринку

Наша компанія — єдиний виробник шин у світі, що зосереджується на потребах споживачів, які живуть в умовах Півночі. Ми реалізовуємо нашу продукцію в засніжених, лісистих та інших регіонах із суворими кліматичними умовами, що змінюються залежно від пори року.

Виробництво

Основна продукція виробляється на заводах у м. Нокіа (Фінляндія) та у м. Всеволожськ (Росія). Окремі продукти виробляються за договором підряду на заводах, рівень якості яких відповідає високим стандартам компанії Nokian Tyres.

З початку свого шляху компанія Nokian Tyres називає Північ своєю домівкою

Компанія Nokian Tyres plc була заснована у 1988 році, але корені компанії беруть початок у 1898 році, коли було засновано завод Suomen Gummitehdas Oy, або Фінський гумовий завод.

Історія Nokian Tyres

1898

Засновано Фінський гумовий завод

1934

Створено першу в світі зимову шину для вантажівок — «сезонну шину»

1995

Акції Nokian Tyres plc виходять на Гельсінську фондову біржу

2005

Розпочав діяльність другий завод компанії Nokian Tyres у Всеволожську, Росія

2015

Поява першої у світі зимової шини, що відповідає найвищими європейським стандартам класу А за характеристиками зчеплення на мокрому покритті та рівнем ефективності використання палива

2017

Нове покоління шипованих шин Nokian Hakkapeliitta 9 і Nokian Hakkapeliitta 9 SUV