Короткий огляд Nokian Tyres

Короткий огляд Nokian Tyres

Nokian Tyres є найпівнічнішим у світі виробником шин, який пропонує спокій та впевненість за будь-яких умов. Наші ноу-хау базуються на скандинавському корінні та цінностях. Гарантія стабільної безпеки та екологічності протягом всього життєвого циклу - завдання, які виконують наші шини для легкових автомобілів, вантажівок та важкої техніки. Також наша компанiя включає в себе мережу Vianor, що спеціалізується на технічному обслуговуванні транспортних засобів та шин.

У 2022 році об'єм продажів компанії склав близько 1,7 мільярда євро, а на кінець року в компанії було зайнято близько 3300 співробітників. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq Helsinki.

Бізнес сфери

Ми створюємо та виготовляємо високоякісні шини для легкових автомобілів, фургонів та вантажівок. Ми відомі завдяки нашим інноваційним зимовим шинам, також  ми активно розвиваємо та вдосконалюємо  літні та всесезонні шини. Як провідний  виробник спеціальних шин для важкої техніки, ми зосереджуємо увагу на окремих сегментах, таких як  лісова, сільськогосподарська, портова та гірнича технiка. Наша компанiя  включає в себе мережу Vianor, що спеціалізується на технічному обслуговуванні транспортних засобів та шин.

Ринкові сфери

Nokian Tyres -  сильний бренд, особливо в країнах Північної Європи. Центральна Європа та Північна Америка - це ринки зростання. Наші інноваційні та новаторські продукти, високоякісні послуги та сильна дистриб'юторська мережа допомагають нам збільшити свою частку ринку в регіонах росту. У довгостроковій перспективі наша мета - працювати та задовольняти потреби водіїв на значних ринках зимових шин.

Виробництво

Основна продукція виробляється на заводі у м. Нокіа (Фінляндія). Окремі продукти виробляються за договором підряду на заводах, рівень якості яких відповідає високим стандартам компанії Nokian Tyres.

Історія Nokian Tyres

Компанія Nokian Tyres plc була заснована у 1988 році, але корені компанії беруть початок у 1898 році, коли було засновано завод Suomen Gummitehdas Oy, або Фінський гумовий завод.

1898
Засновано Фінський гумовий завод
1934
Створено першу в світі зимову шину для вантажівок — «сезонну шину»
1995
Акції Nokian Tyres plc виходять на Гельсінську фондову біржу
2015
Поява першої у світі зимової шини, що відповідає найвищими європейським стандартам класу А за характеристиками зчеплення на мокрому покритті та рівнем ефективності використання палива
2018
Лідер у сфері шин уже протягом 120 років
2020
На третьому заводі Nokian Tyres у Дейтоні (США) розпочато виробництво шин