Інновації для більш екологічного майбутнього

ДО 2030 РОКУ УСІ МАТЕРІАЛИ, ВИКОРИСТОВУВАНІ У ВИРОБНИЦТВІ ШИН NOKIAN TYRES, БУДУТЬ НА 50 % СКЛАДАТИСЯ З ПЕРЕРОБЛЕНОЇ АБО ВІДНОВЛЮВАНОЇ СИРОВИНИ.

У нас завжди були великі амбіції.

У 1934 році ми винайшли першу в світі зимову шину, щоб надати дотаковий захист водіям в умовах суворих та вибагливих скандинавських зим. Відтоді ми рухаємось до кращого майбутнього. Протягом десятиліть ми пропонуємо інноваційні рішення для водіїв усього світу, які за кермом у всі пори року. Наша пристрасть до інновацій і любов до скандинавської спадщини спонукають нас створювати найсучасніші зимові, літні та всесезонні шини без шкоди для навколишнього середовища.

Ми віримо, що всіма своїми діями можемо сприяти загальному добробуту планети та всього живого на ній. Тому ми поставили перед собою амбітну мету: до 2030 року вся сировина, що використовується для наших шин, на 50% буде переробленою або відновлюваною.

НАДАЄМО ВОДІЯМ ВСЬОГО СВІТУ МОЖЛИВІСТЬ ЇЗДИТИ РАЦІОНАЛЬНІШЕ НЕ ЛИШЕ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ, А Й ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ СВІТУ НАВКОЛО НАС

МИ БУЛИ ПЕРШОЮ ШИННОЮ КОМПАНІЄЮ, ЯКА ПОСТАВИЛА НАУКОВО ОБҐРУНТОВАНІ ЦІЛІ ЩОДО ЗНИЖЕННЯ ВИКИДІВ СО2.

РЕТЕЛЬНЕ ТЕСТУВАННЯ БЕЗПЕЧНИХ ШИН У НАШИХ ТЕСТУВАЛЬНИХ ЦЕНТРАХ В ЛАПЛАНДІЇ ТА ІСПАНІЇ.

НАШІ ВИРОБНИЧІ ТА ТЕСТУВАЛЬНІ ПОТУЖНОСТІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ВІДНОВЛЮВАНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ.

ПОЧИНАЮЧИ З 2013 РОКУ, ОПІР КОЧЕННЮ ЗНИЗИВСЯ В СЕРЕДНЬОМУ НА 8,5% = ВИХЛОПНИМ ГАЗАМ 65 000 АВТОМОБІЛІВ.

NOKIAN TYRES GREEN STEP — НАЙЕКОЛОГІЧНІШІ ШИНИ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Концептуальна шина Nokian Tyres Green Step — свідчення наших амбіцій зробити водіння більш екологічним: шина на 93% складається з перероблених або відновлюваних матеріалів.

Ми використовуємо лише натуральний каучук і переважно відновлювані олії, пластифікатори, смолу та технологічні допоміжні речовини. Крім того, у шині є відновлювані матеріали, такі як натуральний кремнезем з рисового лушпиння та целюлозне волокно. Майже кожен компонент Green Step також містить перероблені матеріали: від сажі, отриманої з шин, у яких закінчився термін служби, до бутилену, що використовується для внутрішньої поверхні, а також сталі в шарах сталевого брекера і бортових кільцях. Концептуальна шина Green Step — результат десятиліть інновацій та досвіду в галузі екологічного дизайну шин.

НАШ ВЛАСНИЙ ТЕСТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР В ІСПАНІЇ ВИКОРИСТОВУЄ сталі РІШЕННЯ

Відкритий у 2021 році тестувальний центр Nokian Tyres в Іспанії, також відомий як Hakka Ring, пропонує найсучасніші технології та сталий розвиток. Територія площею 300 га з 10 тестовими трасами використовується для тестування наших майбутніх літніх, всесезонних та зимових шин у спекотних умовах Південної Європи.

Тестувальний центр живлять понад 1150 сонячних панелей. Потужності, виробленої ними протягом дня, достатньо для проведення регулярних випробувань. Для збереження енергії ми також зробили білі дахи та білі навіси для припаркованих транспортних засобів. Вологі тестові траси зрошують методом затоплення. Для цього потрібно значно менше води, ніж для спринклерної системи зрошування. Вода, яка не випаровується, відновлюється. Загалом ми можемо відновити понад 80% води та направити її назад у циркуляцію.

Під час будівництва центру на його території зрубали менше десятка дубів. Натомість ми посадили 60 нових дубів та 302 оливкових дерева. Мигдалеві дерева, що росли в цьому районі, вціліли та охороняються. Ми також придбали 25 га землі поблизу центру, законсервували її та побудували міцну гніздову вежу для місцевих птахів.

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?
ВИ МОЖЕТЕ ПРОЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО НАШУ ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ У НАШОМУ РОЗГОРНУТОМУ ЗВІТІ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК.

ПЕРЕЙТИ ДО ЗВІТУ ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК (англійська)

Підписатися на наші новини

На що треба звернути увагу при виборі шини? Чому шини потребують обслуговування та у чому воно полягає? Підпишіться на наші новини та дізнавайтеся більше про шини!