ср травня 29 03:00 2019 в категоріях Корпоративні новини,

Барі Куртера призначено старшим віце-президентом Nokian Tyres у Центральній Європі

Барі Куртер (магістр економіки) був призначений новим старшим віце-президентом Nokian Tyres у Центральній Європі. Виконувати обов’язки він розпочне не пізніше липня 2019 року. До початку роботи у  Nokian Tyres Куртер працював на посаді генерального менеджера Groupe SEB, що представляє споживчі бренди Krups, Tefal і Moulinex тощо у Німеччині, Австрії та Швейцарії. Раніше Куртер відзначився на різних керівних посадах в Puma, Nike і Procter & Gamble. Куртер буде членом команди з управління Nokian Tyres і доповідатиме Президентові та генеральному директору Хілле Корхонен.

«Барі Куртер має великий досвід роботи на ринку Центральної Європи. Його обізнаність у питаннях, пов’язаних зі споживчими товарами та роздрібним бізнесом, а також управління збутом, стане нам у нагоді, оскільки ми прагнемо збільшити продажі у Центральній Європі на 50%», - комментує Хілле Корхонен, президент і генеральний директор Nokian Tyres.

Фото та резюме Барі Куртера доступні за посиланням:

www.nokiantyres.com/company/investors/corporate-governance/the-groups-management-team/ 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com