ср червня 12 11:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Безпека дітей на дорогах: перші висновки

Організатори акції «Безпека дітей на дорогах», що проводиться спільно з Nokian Tyres, повідомляють про завершення першого її етапу. Протягом двох останніх місяців була вивчена статистика ДТП за участю дітей в Київській області з метою визначення найпроблемніших ділянок доріг в безпосередній близькості від шкіл і прилеглих до них територій. Після цього група журналістів та експертів з безпеки на дорогах проінспектувала понад два десятки шкіл в Броварах, Києві, Фастові, Білій Церкві і Василькові, біля яких спостерігалася підвищена аварійність.

Найпоширенішою вадою дорожньої інфраструктури поблизу шкіл очікувано став дефіцит дорожньої розмітки: подекуди її немає зовсім, або вона майже стерлася і ледве помітна в умовах поганої видимості. Були претензії і до дорожніх знаків «Пішохідний перехід» і «Діти»: біля деяких шкіл вони встановлені вкрай невдало і водії помічають їх занадто пізно. Подекуди не вистачає лежачих поліцейських, а в райцентрах – навіть тротуарів біля шкіл.

Багато проблем виникає через хаотичне паркування біля деяких шкіл, наявність автомобілів на тротуарах і в безпосередній близькості від пішохідних переходів: через обмежену видимість і звичку дітей несподівано з'являтися на проїжджій частині значно підвищується небезпека скоєння наїзду. І навіть у тому випадку, коли тротуари закриті огорожею, асфальт рівний, і з розміткою все гаразд, залишаються питання до наших водіїв та їхньої культури поведінки – багато хто використовує першу-ліпшу рівну ділянку асфальту в якості розгінної смуги, абсолютно не звертаючи уваги на знаки та пішоходів.

За результатами інспектування шкіл організатори дали прес-конференцію, на якій відзвітували про виконану роботу і дали старт другому етапу, під час якого будуть проаналізовані зібрані дані і сформульовані рекомендації по усуненню недоліків дорожньої інфраструктури. Потім рекомендації будуть передані місцевій владі, а з 15 серпня по 15 вересня буде проведена повторна інспекція, в ході якої журналісти і експерти оцінять старання чиновників щодо підвищення безпеки дітей.

Фінський виробник шин Nokian Tyres вітає будь-які зусилля в цьому напрямку і зі свого боку прагне зробити свій внесок у зниження смертності на дорогах. Зокрема, Костянтин Анісімов, директор представництва Nokian Tyres в Україні, вважає, що Україні варто перейняти дещо з фінського досвіду, зокрема законодавчо врегулювати питання використання шин з урахуванням сезону. «В Україні сьогодні існує лише одна норма – забороняється використання шин з глибиною протектора менше 1,6 мм. Необхідність сезонної заміни шин у законодавстві не прописана. У Фінляндії ж у водіїв вимагають «перевзуватися» по сезону – у літні шини влітку і відповідно в зимові – взимку. Не слід забувати, що конструкція протектора і склад гумової суміші зимових шин не призначені для їзди по розпеченому асфальту – з’являться проблеми з керованістю, а гальмівний шлях несподівано для водія подовжується. На щастя, більшість українських водіїв розуміють вплив зимових шин на безпечне керування автомобілем на зимових дорогах та своєчасно проводять їх заміну»

Nokian Tyres і надалі бере на себе зобов’язання сприяти зниженню аварійності, в тому числі за рахунок власної продукції високої якості. Літні преміум-шини Nokian Hakka Black 2, Nokian Hakka Blue 2 і Nokian Hakka Green 2 задовольняють вимоги активних водіїв,  вирізняються чудовою керованістю, зчепленням з дорогою при будь-якій погоді і до того ж сприяють зниженню витрати палива. Адже чисте повітря, особливо в великих містах – це теж питання безпеки.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com