ср березня 27 09:00 2019 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Безпілотна революція: представлено перший в світі всепогодний робот-автобус на шинах Nokian Hakkapeliitta

Gacha - перший в світі роботизований автобус з безпілотним управлінням, який працює за будь-якої погоди. Унікальність Gacha полягає в його здатності надійно функціонувати у складних умовах - в темряві, під час дощу, на снігу або сльоті. Зимові шини Nokian Hakkapeliitta роблять вагомий внесок в забезпечення комфорту та безпеки пасажирів навіть у непередбачених ситуаціях.

Безпілотна революція: представлено перший в світі всепогодний робот-автобус на шинах Nokian Hakkapeliitta

Донині навіть найменша негода була непереборною перешкодою для автомобільних автопілотів, оскільки вони випробовувалися в ідеальних умовах. Gacha використовує абсолютно нову технологію управління, яка була протестована в арктичних умовах Лапландії. Це його унікальна конкурентна перевага в порівнянні з іншими рішеннями для автономного водіння. Стильний Gacha - це революційний транспортний засіб нового покоління, розроблений фінською компанією Sensible 4 та японським рітейлером MUJI.

«Ми прагнули розробити автобус з автономним управлінням, який буде надійно працювати навіть у найгіршу погоду. Складні та непередбачувані умови експлуатації висувають підвищені вимоги до взаємодії між транспортним засобом і дорогою. Це зробило зимові шини Nokian Hakkapeliitta природним вибором для нас, і вони чудово доповнюють нашу систему!» - каже Харрі Сантамала, генеральний директор Sensible 4.

Розроблені для екстремальних умов, шини Nokian Hakkapeliitta стали плодом тривалих напрацювань в складних і мінливих умовах. Вони створені для водіння всюди, де раптові зміни погоди є нормою. Безпека зимових шин гартується на снігу, льоду і сльоті в «Білому пеклі» - найбільшому в світі центрі для випробувань зимових шин, що належить Nokian Tyres. Більше 200 днів морозів на рік забезпечують складні, а тому ідеальні умови для розробки та випробувань найбезпечніших в світі зимових шин.

Роботизовані автомобілі вимагають найсучасніших шин

Шина є єдиною точкою контакту транспортного засобу з дорогою, що робить її важливим фактором безпеки, і автомобілі-безпілотники тут не виняток. Згідно з недавнім дослідженням, проведеним Nokian Tyres в Європі, майже 60% водіїв вважають, що зимові шини є найважливішим фактором безпеки на дорозі. Які шини знадобляться автомобілям майбутнього?

- Автомобільну індустрію в найближчі роки чекають великі зміни. Новітні технології, які б поєднували безпілотні транспортні засоби на дорогах в єдину мережу, стануть звичною справою. Для точної і надійної роботи систем автономного керування такі транспортні засоби потребуватимуть сучасних шин і різнобічних даних про їх поточний стан. Розробка нових видів послуг і технологій інтелектуальних шин дозволяє нам задовольняти мінливі потреби клієнтів і пристосуватися до транспорту найближчого майбутнього, - каже Юкка Касі, старший віце-президент з продуктів і технологій Nokian Tyres.

Автобус Gacha, оснащений нешипованими зимовими шинами Nokian Hakkapeliitta R3, був представлений публіці в березні 2019 року. Планується, що вже навесні цього року він буде перевозити пасажирів в трьох фінських містах. Sensible 4 і MUJI прагнуть розробити автономні мікроавтобуси для потреб громадського транспорту і запропонувати їх споживачам уже в 2021 році.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com