чт березня 26 04:30 2020 в категорії Корпоративні новини

Концерн Nokian Tyres тимчасово зупиняє виробництво на заводах у США та Росії для захисту від COVID-19

У зв'язку з подальшим поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 концерн Nokian Tyres тимчасово зупиняє виробництво на заводах в США та Росії для підтримання безпеки і збереження здоров'я співробітників. Завод в Дейтоні, США, буде закритий, починаючи з п'ятниці 27 березня, строком найменше на два тижні. Виробництво на заводі Nokian Tyres в Росії буде зупинено з понеділка, 30 березня, на один тиждень. Компанія Nokian Tyres продовжить обслуговувати клієнтів через свої регіональні склади там, де це можливо.

У США влада округу Рея, на території якого знаходиться новий завод, 25 березня випустила постанову «Безпечніше вдома», спрямовану на збереження здоров'я жителів південного сходу штату Теннессі. Тимчасова зупинка виробництва не буде чинити істотного впливу на заплановані обсяги випуску і план розвитку бізнес-регіону.

В Іспанії призупинені роботи зі спорудження нового випробувального центру. Забудовники відновлять роботу, щойно це буде безпечно. У зв'язку з цим у проекті будуть певні затримки.

Від початку спалаху в Китаї ми активізували нашу глобальну програму неперервності бізнес-процесів та вжили усіх можливих заходів з нашого боку для забезпечення безпеки співробітників та доставки продукції клієнтам. Стратегічна стійкість є сильною стороною мережі доставки компанії Nokian Tyres. Ми вжили додаткових застережних заходів для забезпечення доставки продукції та заборонили відвідування наших виробничих заводів.

Станом на 25 березня, скоріше за все, COVID-19 не спричинить нестачу сировини, яка б поставила під загрозу виробництво компанії Nokian Tyres. Ми вжили додаткових заходів для зниження ризику перебоїв у нашій мережі постачання сировини.

Більшість наших постачальників сировини працюють у звичайному режимі. Проте ми спостерігаємо затримки з доставкою та транспортуванням. Ми маємо достатні запаси та додаткових постачальників, які мають покривати затримки, які ми маємо зараз чи можемо передбачити протягом наступних кількох тижнів. Ми уважно стежимо за ситуацією та надаємо оновлену інформацію залежно від розвитку ситуації.

Запити для додаткової інформації: Тар'я Куйттінен, менеджер з корпоративних комунікацій, тел. +358 10 401 7912