ср березня 18 05:30 2020 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres вводить застережні заходи у зв'язку зі спалахом коронавірусу

18 березня 2020 року. Компанія Nokian Tyres вжила заходів для забезпечення неперервності бізнес-процесів.

Nokian Tyres та Vianor продовжують слідкувати за ситуацією, пов'язаною зі спалахом коронавірусу COVID-19, та вживають відповідних заходів для захисту наших співробітників, бізнес-операцій та клієнтів. Нашим пріоритетом є забезпечення здоров'я та безпеки наших людей та мінімізація впливу на клієнтів. До вашої уваги інформація про підхід Nokian Tyres до ситуації, що склалася, станом на середу, 18 березня.

Компанія Nokian Tyres уважно відслідковує оновлення від світових організацій з охорони здоров'я та виконує розпорядження, видані місцевою владою у всіх регіонах, де ми працюємо. Ми вживаємо усіх необхідних заходів для забезпечення безпеки наших співробітників. Ми тимчасово призупинили усі відрядження та попросили співробітників уникати особистих зустрічей. У переважній більшості країн ми перейшли на режим віддаленої роботи скрізь, де це можливо, і готуємося до такого переходу в Росії.

Компанія запровадила правила самоізоляції для співробітників, які мали подорожі до територій підвищеного ризику. Усі, хто подорожував для відпочинку чи з робочих питань, мають перебувати на самоізоляції протягом 14 днів після повернення.

Від початку спалаху в Китаї, ми активізували нашу глобальну програму неперервності бізнес-процесів та вжили усіх можливих заходів з нашого боку для забезпечення безпеки співробітників та доставки продукції клієнтам. Стратегічна стійкість є сильною стороною мережі доставки компанії Nokian Tyres. Ми вжили додаткових застережних заходів для забезпечення доставки продукції та заборонили відвідування наших виробничих заводів.

На даний момент мережа постачання сировини Nokian Tyres не зазнала негативного впливу від спалаху коронавірусу. Ми вжили додаткових заходів для зниження рівня ризиків у ланцюзі постачання. Поки що усі наші постачальники сировини працюють у звичному режимі. Втім, ми очікуємо затримок у транспортуванні у зв'язку з закриттям деяких портів, проте ми маємо запаси та додаткових постачальників, які зможуть покрити затримки та не поставлять виробництво під ризик. Ми уважно слідкуємо за ситуацією та будемо активно оновлювати статус залежно від її розвитку.

Станом на середу, 18 березня, компанія Nokian Tyres розпочинає двотижневі переговори про взаємодію співробітників, щоб визначити можливість тимчасового звільнення деяких працівників у Фінляндії. Причиною стало різке падіння попиту на європейських ринках автомобілів та шин, що пов'язано зі спалахом коронавірусу COVID-19. Компанія надасть оновлену інформацію про цих працівників після закінчення переговорів.

Слідкуйте за новинами:

Запити для додаткової інформації: Тар'я Куйттінен, менеджер з корпоративних комунікацій, тел. +358 10 401 7912