пт лютого 28 02:00 2020 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres опублікувала фінансовий звіт та звіт про корпоративну стійкість за 2019 рік

Фінансовий огляд 2019 року включає в себе огляд Президента і Генерального директора, звіт Ради директорів, фінансові звіти, аудиторський звіт, звіт про корпоративне управління та звіт про винагороди. Звіт Ради директорів також включає в себе нефінансову звітність.

Корпоративний звіт про сталий розвиток за 2019 рік був підготовлений відповідно до стандартів GRI і завірений незалежною третьою стороною. Звіт про корпоративну стійкість описує роботу Nokian Tyres над заходами щодо забезпечення сталого розвитку в 2019 році з точки зору відповідальності та безпеки продукції, а також соціальної, економічної та екологічної відповідальності.

У 2019 році компанія Nokian Tyres оцінила ризики та можливості зміни клімату, відповідно до рекомендацій Цільової групи з питань розкриття фінансової інформації, пов'язаної з кліматом (TCFD). Результати включені в Корпоративний звіт про сталий розвиток.

Фінансовий звіт та Звіт про сталий розвиток також доступні у вигляді додатків до цього релізу в форматі PDF (англійською мовою).


Attachments

Фінансовий звіт Nokian Tyres за 2019 рік

Звіт про корпоративну стійкість Nokian Tyres за 2019 рік