пн серпня 12 10:50 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres підтримує Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування в Норвегії

Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування відбудеться 12-17 липня 2019 року в норвезькій провінції Естфолл. Кращі спортсмени з 48 країн змагатимуться на середній та довгій дистанціях і в естафеті. Крім того, глядачі також зможуть взяти участь у забігах, що відбудуться протягом тижня. Як і раніше, Nokian Tyres є головним спонсором заходу.

Чемпіонат світу вчетверте буде проведено в Норвегії, яка відома завдяки красі північних пейзажів та водносчас складному ландшафту. Орієнтування є дуже популярним в країнах Північної та Центральної Європи, і цього року організатори змагань WOC в Естфоллі, очікують близько 300 бігунів. Крім того, тисячі людей традиційно беруть участь у перегонах глядачів заради фізичних вправ на свіжому повітрі та єднання з природою, яке забезпечує цей вид спорту.

«Наша мета ­– створити найкращий чемпіонат світу зі спортивного орієнтування. Для цього нам потрібно налагодити співробітництво з надійними партнерами. Від імені оргкомітету WOC 2019 я хотів би подякувати Nokian Tyres за підтримку в досягненні наших цілей», – каже Зигмунд Вістер, голова організації VM Orientering 2019.

Підтримка та популяризація активного та дружнього до довкілля способу життя

Nokian Tyres вже вчетверте є головним спонсором заходу. Співпраця з міжнародною спільнотою любителів спортивного орієнтування з самого початку виглядала доволі органічно, оскільки цей вид спорту відображає цінності компанії: сприяння безпечній мобільності і активному способу життя.

«Орієнтування поєднує в собі фізичне навантаження, вміння оцінювати ситуацію на місці і рішучість навіть у складних умовах. Саме тому ми вважаємо його відмінним вибором, що підкреслює цінності нашої корпоративної культури. По-скандинавськи активний спосіб життя, бажання бути піонером в галузі сталого розвитку та кинути виклик власним можливостям відображаються в наших продуктах, які є безпечними, екологічними та інноваційними», – коментує Антті-Юссі Тахтінен, віце-президент з маркетингу Nokian Tyres.

Партнерство Nokian Tyres та Міжнародної федерації орієнтування (IOF) розпочалося в 2016 році. Тоді ж було підписано багаторічний контракт з титульного спонсорства чемпіонатів світу з орієнтування та статусу основного партнера IOF. Результати його виконання можна буде побачити цього тижня в Норвегії.

Найпівнічніший в світі виробник шин є експертом з мобільності в складних умовах, зокрема погодних. Окрім спортивного орієнтування Nokian Tyres також пропагує здоровий спосіб життя в якості основного спонсора змагання з триатлону IRONMAN 70.3, яке проходить у Фінляндії.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com