пн липня 1 09:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres продовжує соціальну діяльність в Україні

Nokian Tyres відома як соціально-відповідальна компанія, яка з кожним роком прагне підвищити безпеку своєї продукції, її екологічність, мінімізувати викиди шкідливих речовин, як від виробництва, так і від експлуатації авто, шляхом зниження опору коченню шин. Українське представництво також намагається вносити свій вклад в соціальну діяльність компанії, допомагаючи з розв’язанням проблем на місцевому рівні.

Минулого тижня представники компанії Nokian Tyres в Україні відвідали дитячий будинок “Оріана” в м. Бориславі Львівської області. Місце було обрано не випадково, адже на відміну від установ у великих містах, які отримують більше фінансування, а також увагу з боку волонтерів, дитячі будинки в провінціях цього не мають. Метою візиту було влаштувати справжнє свято для вихованців.

Гостей зустрічали представники місцевої влади, директор дитбудинку та вихованці.

“Нам дуже приємно, що компанія Nokian Tyres поміж своїх працівників активно пропагує благодійну діяльність у напрямку захисту дітей. Лише зі свого бажання зробити малюків щасливішими, її працівники приїхали до Борислава і поділились з вихованцями тим, що їм необхідно більш за все, – увагою, турботою та небайдужістю”, – прокоментував міський голова Борислава Ігор Яворський.

На даний момент в установі проживає 13 дітей різного віку: наймолодшому – 4 роки, а найстаршому – 15 років. В основному діти потрапляють в цей дитбудинок з неблагополучних сімей, після позбавлення їх батьків прав на виховання.

“Для Nokian Tyres соціальна відповідальність – один із напрямків для сталого розвитку бізнесу. Ми виготовляємо автомобільні шини, тому для нас в першу чергу важливою є безпека на дорогах. Але безпека на дорозі залежить не лише від якості шин, але й від свідомості самих учасників дорожнього руху. Ми прагнемо не тільки локально допомагати, а й привернути увагу громадськості до нагальних проблем. Тому ми намагаємось долучатися до соціальних проектів, зокрема зараз одним з таких проектів є «Безпека дітей на дорогах». Візит в дитячий будинок "Оріана" є логічним продовженням цього проекту, адже ми повинні захищати тих, хто цього потребує”,- прокоментував Костянтин Анісімов, директор представництва Nokian Tyres в Україні.

Після невеликої екскурсії по території дитячого будинку, гості та діти, разом з аніматорами проводили хімічні досліди, малювали долонями картину, навчилися скручувати з надувних кульок собак, висадили квіти на клумбах, а також спільно зібрали подарунок від компанії – вуличну "шведську стінку". Після активного проведення часу на дітей чекали частування.

Від Бориславської міської ради та Львівської обласної ради Костянтину Анісімову були вручені подяки колективу ТОВ «Нокіан Шина», за впровадження соціально-культурного проекту, який спрямований на підтримку громади м. Борислава, допомогу в благоустрої міста, а також встановлення дитячого майданчика.

Компанія Nokian Tyres планує і надалі брати активну участь в соціальних проектах як на глобальному рівні, так і в Україні.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com