пн квітня 22 09:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres робить внесок в безпеку дітей на українських дорогах

Компанія Nokian Tyres оголошує про участь в акції «Безпека дітей на дорогах», організованої порталом «Автобазар». Протягом весни 2019 року група журналістів та небайдужих учасників акції відвідає 30 населених пунктів і проінспектує стан пішохідної інфраструктури та її готовність забезпечити безпеку дітей. Перш за все, мова йде про облаштування пішохідних переходів неподалік від дитячих установ, організації дорожнього руху, наявності необхідних знаків та дорожньої розмітки.

Маршрут буде обрано, виходячи зі статистики ДТП – будуть проінспектовані найбільш небезпечні місця, проаналізовані причини підвищеної концентрації ДТП і сформовані рекомендації щодо поліпшення ситуації. Акція буде проходити в Київській області і складається з трьох основних етапів:

  • з квітня по травень 2019 року буде проінспектовано найбільш небезпечні ділянки біля дитячих установ, крім того, в школах будуть проведені спеціальні уроки, де дітям розкажуть про ключові правила поведінки на дорогах;
  • по завершенню першого етапу буде проведено прес-конференцію, на якій журналісти та експерти відзвітують про виявлені небезпечні місця, після чого всі матеріали будуть передані органам місцевого самоврядування для усунення недоліків;
  • з 27 серпня по 5 вересня буде проведено повторну інспекцію, в ході якої журналісти та експерти оцінять старання влади щодо підвищення безпеки дітей.

Надзвичайно високий рівень смертності на дорогах робить суттєвий внесок в депопуляцію населення в Україні: в 2018 році в ДТП загинули понад 3 тисячі осіб і понад 28 тисяч отримали травми різного ступеня тяжкості. Багато з них згодом втратили працездатність.

Основними причинами ДТП з тяжкими наслідками називають порушення ПДР, проте значна частина випадків сталася через погані дороги і бідну інфраструктуру: відутність розмітки, освітлення над переходами, дорожніх знаків тощо. Також не варто забувати, що діти часто схильні їздити по переходах на роликових ковзанах та велосипедах, несподівано для себе вибігати на проїжджу частину, відволікатися на смартфон – немає сенсу боротися з дитячою поведінкою, а тому більш продуктивної стратегією є впровадження нових запобіжних заходів, що знижують ризик ДТП. Мета акції – виробити підходи та конкретні рекомендації щодо підвищення рівня безпеки в районах шкіл та інших дитячих закладів.

Для Nokian Tyres безпека – без перебільшення наріжний камінь і основна цінність у роботі. Фахівці компанії роблять все можливе для того, щоб шини Nokian навіть у важких погодних умовах гарантували надійне зчеплення з дорогою, забезпечували керованість і передбачувану поведінку авто. На жаль, в нашому недосконалому світі цих зусиль недостатньо і дитяча смертність та травматизм на дорогах, як і раніше, набагато вищі прийнятної цифри 0. Тому українське представництво компанії прийняло рішення стати генеральним спонсором акції «Безпека дітей на дорогах» і підтримати таким чином важливу ініціативу.

«Наша компанія готова сприяти підвищенню інформованості жителів України про правила безпеки на дорогах та всебічно підтримати проект, що напряму впливає на статистику ДТП», – каже Костянтин Анісімов, директор представництва Nokian Tyres в Україні. – «Ми щиро віримо, що коли-небудь в недалекому майбутньому смертність на дорогах зведеться до одиничних нещасних випадків, але не будемо склавши руки чекати настання цього дня. Чим раніше це трапиться, тим більше життів вдасться врятувати».

Костянтин Анісімов - один з кількох експертів з безпеки, запрошених виступити на першій прес-конференції, присвяченій старту акції «Безпека дітей на дорогах». Nokian Tyres і надалі бере на себе зобов'язання сприяти підвищенню безпеки на дорогах. Причому, не лише за допомогою власних інноваційних преміум-шин, але і через акції по інформуванню учасників дорожнього руху про всі аспекти поведінки на дорозі та необхідні заходи безпеки.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com