вт березня 17 12:00 2020 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres розпочала комерційне виробництво на заводі у Північній Америці

Nokian Tyres розпочала виробництво у Північній Америці

До 2023 року підприємство вироблятиме до 4 мільйонів шин щороку

Nokian Tyres розпочала виробництво шин для комерційного продажу на північноамериканському заводі у місті Дейтон, штат Теннессі. Ця важлива подія відбулася за планом, і компанія націлена стабільно нарощувати об’єми виробництва протягом року.

Завод вироблятиме безпечні шини, розроблені для потреб водіїв Північної Америки, для досягнення планів компанії подвоїти обсяги продажів у регіоні з 2018 до 2023 року. Перша тестова шина на новому заводі була створена 1 липня 2019 року, відтоді Nokian Tyres продовжує сертифікувати все більшу кількість моделей та розмірів шин. 

“Початок комерційного виробництва на заводі в Дейтоні є важливою подією для наших клієнтів та працівників”, - каже Хілле Корхонен, Президент та СЕО компанії Nokian Tyres. - “Розширюючи нашу співпрацю з партнерами, ми готові забезпечити водіїв Північної Америки великим обсягом високоякісних шин”.

Завод площею понад 77 тисяч квадратних метрів є одним з найсучасніших виробничих комплексів у своїй галузі. Тут завдяки автоматизованим процесам сталого виробництва, якісній сировині та ентузіазму працівників виробляють високоякісні всесезонні та всепогодні шини, що враховують потреби водіїв Північної Америки.

Завод Nokian Tyres в Дейтоні

Nokian Tyres планує працевлаштувати до 440 робітників на підприємстві, яке знаходиться за 40 миль на північ від м.Чаттануга, штат Теннессі. На даний момент на заводі залучено трохи більше 100 членів команди.

“Завод у Дейтоні є життєво важливим фактором для нашого зростання у Північній Америці, і ми раді, що усе йде за планом, аби забезпечити наших клієнтів та водіів продуктом найвищої якості”, - каже Марк Ерл, старший віце-президент американського регіону. - Це дасть нам змогу скоротити терміни доставки, задовольнити зростаючий попит на нашу продукцію, а також, створить умови для розвитку громади південного сходу штату Теннессі.”

Фундамент заводу було закладено у вересні 2017 року. Це вже третє виробниче підприємство Nokian Tyres у світі після заводів у м. Нокіа (Фінляндія) та Всеволожськ (Росія). Офіційно ж церемонія відкриття заводу світового рівня відбулося у жовтні минулого року.

Компанія Nokian Tyres з головним офісом у Фінляндії, винахідник зимових та всепогодних шин, продовжує розробляти високоякісну продукцію для усіх головних ринків шин для легкових автомобілів. За допомогою заводу у Дейтоні компанія планує задовольнити зростаючий попит у Північній Америці та скористатися можливістю росту в сегментах всесезонних та всепогодних шин. Регіональний офіс Nokian Tyres у Нешвіллі, штат Теннессі, та офіси з продажу, розташовані по всьому континенту, допомагають організувати процес зростання.

Початок комерційного виробництва стане однією з кількох важливих подій для компанії Nokian Tyres цього року. Пізніше у 2020 році компанія запустить адміністративну будівлю, що працюватиме за рахунок сонячних панелей та включатиме офіси, конференц-зали, оздоровчі заклади та навіть сауну. Також компанія будує високоавтоматизований склад на території комплексу, де водночас зможе зберігатися до 600 тисяч шин. Протягом наступних місяців та років Nokian Tyres готується презентувати північноамериканським водіям нові продукти.

Компанія буде дотримуватися суворих стандартів сталого виробництва на заводі, щоб мінімізувати відходи та викиди. На парковці встановлять сонячні панелі, а надлишки матеріалів, які є результатом виробництва, будуть відправлені на переробку. Масив сонячних панелей на парковці буде генерувати 3 мегавати електроенергії для використання на об'єкті. У вересні минулого року Nokian Tyres вже втретє поспіль була включена до індексу сталого розвитку Доу Джонса (Dow Jones Sustainability Index), до якого входять лише топ 10% найбільш сталих публічних компаній світу.

Детальна інформація за посиланням 

Переглянути фото та відео

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua