чт листопада 14 02:35 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres взяла участь у Міжнародному конгресі безпеки на транспорті

З 11 по 17 листопада в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Традиційно ця акція покликана привернути увагу суспільства до складної проблеми травматизму та смертності на дорогах. За даними Національної поліції, щодня на українських дорогах відбувається близько 1000 аварій, кожні 30 хвилин фіксується ДТП з потерпілими, 9 осіб гине. За період з 2014 по 2018 рік у ДТП загинуло більше 18 тисяч людей, більше 163 тис. травмовано. Сумна ситуація може бути виправлена ​​лише спільними зусиллями держави та громадськості.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні відкрив дводенний Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті. В ході першого дня відбулося обговорення напрямів удосконалення державної політики, напрацювання нових ініціатив, стратегій і програм з підвищення безпеки дорожнього руху.

На другий день відбулася презентація національного проекту «Безпечна країна», в рамках якого були представлені фото- та відеороботи учнів та вихованців навчальних закладів, присвячених безпеці дорожнього руху.

Цьогоріч конкурс проводився із нововведеннями - минулого року роботи приймалися тільки в категорії «Молодь за безпеку дорожнього руху», а цього року додалася актуальна тема «Молодь проти булінгу». За період з травня по жовтень від учасників надійшло більше тисячі фото- та відеоробіт, що ще раз доводить важливість теми безпеки.

Компанія Nokian Tyres стала членом журі цього конкурсу, а також виступила партнером даного проекту і нагородження: призи переможцям вручала маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні Аліна Ревуцька.

“Для Nokian Tyres як виробника преміальних шин безпека - це один з головних пріоритетів. Ми виробляємо шини, які допомагають водіям їздити впевнено в будь-яку погоду, і ми також прагнемо, щоб і водії, і пішоходи почувалися безпечно.

Для цього важливо знати та вміти використовувати правила безпеки з самого раннього віку. Ми раді сьогодні підтримати проект "Безпечна країна" та його учасників, які розуміють важливість правильної поведінки на дорогах.”- прокоментувала Аліна під час церемонії нагородження.