вт лютого 19 12:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres знову названа однією з найбільш стабільних компаній у світі

Nokian Tyres знову обрана в якості однієї з найбільш стабільних компаній у світі. Компанія отримала «Срібло» в щорічному звіті RobecoSAM 2019 року, який був опублікований у лютому. RobecoSAM є експертом з питань сталого розвитку, а її щорічна оцінка вважається особливо авторитетним і всеосяжним звітом про те, як стабільність впроваджується в компаніях по всьому світу.

Nokian Tyres знову названа однією з найбільш стабільних компаній у світі

Nokian Tyres була однією з двох фінських компаній, які отримали відзнаку срібного класу. Усього було п'ять фінських компаній, що отримали «Золото», «Срібло» та «Бронзу». У минулому році Nokian Tyres отримала відзнаку бронзового класу.

«Ми раді бачити, що наші зусилля в різних сферах приносять свої плоди. Ми прагнемо до довгострокових цілей і це визнання заохочує нас дотримуватися високих стандартів  роботи», – каже Теппо Хуовіла, віце-президент з якості та сталого розвитку компанії Nokian Tyres.

Значні досягнення у скороченні викидів CO2

Як виробник шин преміум-класу, Nokian Tyres хоче стати прикладом відповідальної компанії, яка прагне до стабільного розвитку. Компанія визначила декілька цілей сталого розвитку на 2020 рік, зокрема зниження опору коченню шин Nokian Tyres на 7%, завдяки чому вдалося б скоротити кількість викидів CO2 на 500 млн. кг до 2020 року. Цієї мети компанії вдалося досягти в 2017 році, разом із зменшенням викидів CO2 від виробництва на 20%.

Щорічна оцінка корпоративного сталого розвитку компанії RobecoSAM зосереджена на матеріальних чинниках, які впливають на цінність компанії. Такі фактори, як здатність компанії до інновацій, залучення та утримання талантів або підвищення екологічної ефективності є дуже важливими для інвесторів, оскільки вони впливають на конкурентну позицію компанії та довгострокові фінансові показники. Для щорічного звіту зі сталого розвитку 2019 RobecoSAM оцінила понад 2600 компаній, акції яких котуються на біржі.

Більше фото за посиланням: www.nokiantyres.com/sustainabilityphotos  

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/NokianTyresUkraine
https://www.instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46  
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com