ср червня 19 11:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Щасливе число 13: українське представництво Nokian Tyres святкує чергову річницю

Фінський виробник шин Nokian Tyres почав роботу в Україні 19 червня 2006 року. З того часу офіційне представництво компанії налагодило постійний контакт з українськими водіями, а завдяки високоякісним преміум-шинам щоденні поїздки стали більш безпечними та комфортними.

Протягом цих 13 років спеціалісти Nokian Tyres невпинно вдосконалювали свою продукцію і кожне нове покоління за своїми характеристиками значно переважало існуючі на той час моделі. Тому сьогодні ми з впевненістю можемо стверджувати, що шини Nokian є одними з найсучасніших, найбезпечніших та екологічних шин у світі.

Для того, щоб пересвідчитися у відповідності нашої продукції найвищим стандартам, ми побудували новий сучасний тестовий полігон в Іспанії – він працюватиме разом із легендарним «Білим пеклом» у фінському Івало та дасть можливість тестувати шини протягом всього року, використовуючи для цього треки з різними умовами та покриттям.

Сьогодні в Україні працює більше, ніж 170 шинних центрів Vianor та 250 авторизованих дилерів Nokian, тому будь-який клієнт, що обрав нашу продукцію, зможе знайти потрібний комплект в своєму регіоні, швидко та без ускладнень встановити його на своє авто. Кожен центр Vianor, окрім шин та шиномонтажу, пропонує також автомобільні аксесуари, супутні товари та послуги з діагностики різних агрегатів і вузлів автомобіля. Слід також зазначити, що на всі преміум-шини Nokian Tyres, придбані в мережі Vianor, надається розширена Hakka-гарантія.

«У 2019 році Nokian планує надалі розвивати свій бізнес в Україні та ознайомити якомога більше клієнтів з перевагами своєї продукції.  Ми з радістю відзначаємо той факт, що з кожним роком українці дедалі частіше звертають увагу на безпеку, а серед пріоритетів при виборі шин, окрім безпеки, називають комфорт та загальну високу якість. Тоді як наша компанія не припиняє пошук шляхів удосконалення продукції та постійно виводить на ринок нові моделі із покращеними характеристиками, які здатні задовольнити вимогливі потреби автомобілістів.

Також наша компанія виступає у якості партнера в декількох суспільно важливих ініціативах, які зокрема стосуються безпеки дітей на дорозі. В майбутньому ми продовжимо докладати необхідних зусиль задля підвищення безпеки на дорогах України – зрештою, це в наших спільних інтересах!», - коментує за нагоди річниці голова представництва Nokian в Україні Костянтин Анісімов.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com