пн квітня 15 09:15 2019 в категорії Корпоративні новини

Весняна акція від Nokian Tyres та АЗК SOCAR

Офіційне представництво компанії Nokian Tyres в Україні долучилося до традиційної весняної акції, що проводить мережа автозаправних комплексів SOCAR. З 12 березня по 31 травня кожен, хто здійснить покупку на АЗК SOCAR на суму від 800 гривень одним чеком, отримає змогу виграти один з 10 комплектів літніх преміум-шин Nokian та принагідно оцінити їх найкращі якості у розрізі безпеки та керованості навіть у несприятливих погодних умовах.

Правила участі в акції дуже прості: треба лише оплатити товари та послуги на АЗК SOCAR на суму від 800 гривень одним чеком та надати картку лояльності level для сканування. У випадку виграшу призу інформацію буде відразу ж роздруковано у чеку та відображено на екрані касового апарату. Передача призу переможцю відбудеться  протягом 30 днів з моменту виграшу.

Зазначимо, що лінійка літніх преміум-шин Nokian в Україні складається з трьох основних моделей:

  • Nokian Hakka Green 2 створена для невеликих та середніх сімейних автомобілів та має знижений опір коченню, завдяки чому заощаджує паливо.
  • Nokian Hakka Blue 2 найкращим чином підходить для регіонів з високим рівнем опадів, завдяки особливостям гумової суміші та конструкції протектора вона чудово протистоїть акваплануванню на вкритих водою дорогах.
  • Nokian Hakka Black було спеціально розроблено для потужних автомобілів та активних водіїв – вона має найвищий серед усіх трьох індекс швидкості та найкраще тримає траєкторію в поворотах.

Власникам кросоверів та позашляховиків Nokian Tyres пропонує шини Nokian Hakka Blue 2 SUV та Hakka Black 2 SUV. Від своїх легкових аналогів вони відрізняються посиленими арамідним волокном боковинами, тому витримують підвищене навантаження та більш стійкі до порізів.

Взявши участь у спільній акції SOCAR і Nokian Tyres, українські автомобілісти точно не програють: SOCAR гарантує якісне паливо, а найбільш удачливі до того ж отримають літні шини преміум-класу!

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com