пн листопада 4 01:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Взуй зиму: акція від Mitsubishi Motors Україна та Nokian Tyres

Представництво Nokian Tyres в Україні та офіційний дистриб'ютор «Mitsubishi Motors Україна» підготували нові вигідні умови для тих, хто планує придбати Mitsubishi Outlander цього зимового сезону. По-перше, це приємна ціна, яка стартує від 559 000 грн. на базову комплектацію Inform. І, по-друге, при покупці Mitsubishi Outlander незалежно від комплектації, кожен покупець отримує зимові шини Nokian Tyres в комплекті до автомобіля, що, звичайно, стане приємним бонусом напередодні снігового сезону. Такі умови діють з 1 листопада по 15 грудня 2019 р. включно.

Nokian Tyres пропонує для Mitsubishi Outlander такі моделі зимових шин:

Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, що забезпечує приємні відчуття від водіння та необхідну стабільність на льоду та снігу. Мікрокристали Cryo Crystal 3 у складі гумової суміші буквально «вгризаються» в дорожнє покриття, забезпечуючи додаткове зчеплення.

Nokian WR SUV 4 – надійний помічник водія при раптових змінах погоди. Концепція Climate Grip забезпечує першокласне зчеплення та високий рівень керованості за умов значних опадів, сльоти чи снігу на дорозі.

Міцна та зносостійка конструкція зимових шин Nokian Tyres для позашляховиків у поєднанні з посиленими надміцними волокнами араміду боковинами гарантує шинам стабільну роботу, захищає від ударів та механічних пошкоджень, які можуть виникнути під час руху.

Більш детальну інформацію про компанію Nokian Tyres і шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на корпоративних сторінках: www.facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Аліна Ревуцька
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com