NOKIAN TYRES SNOWPROOF – СПОКІЙ НА ЗИМОВИХ ДОРОГАХ

Зима може перетворити ваші знайомі повсякденні маршрути на щось досі небачене - сніжне, слизьке, навіть страшне. Для того, щоб відкрити для себе красу зимових подорожей, треба належним чином підготуватися до них. Як винахідники зимової шини, ми хочемо зробити вашу подорож безпечною та передбачуваною протягом всієї зими. Незалежно від того, що природа підготує наступного дня, Nokian Tyres Snowproof надасть вам спокій на дорозі.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО

БЕЗПЕКА ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВОДІЇВ

Зміни погоди взимку є фактом життя, який посилює свій вплив через поширення екстремальних погодних явищ. Як експерти з безпеки в екстремальних умовах ми знаємо, як залишатися на крок попереду сил природи.

Наша нова флагманська зимова шина - це майстерне поєднання нашого північного досвіду та глибокого розуміння особливостей європейської зими. Нова шина легко адаптується до непередбачуваних коливань погоди і безпечна на засніжених, слизьких та мокрих дорогах. Наш унікальний досвід - це відчуття повного контролю та безпеки на межі зчеплення.

РАПТОВІ СНІГОПАДИ АБО СЛЬОТАВІ СМУГИ? ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ.

Шина - це набагато більше, ніж просто необхідність. Це частина нашого повсякденного життя. В основі Nokian Tyres Snowproof лежить концепція Alpine Sense Grip, яка дозволяє шині адаптуватися до широкого діапазону умов - від мокрих доріг до вкритих шаром сльоти вулиць, від засніжених автобанів до мальовничих гірських маршрутів - завжди безпечно і передбачувано для водія.

НАДІЙНІСТЬ ПРИ РІЗНІЙ ПОГОДІ

Незалежно від погоди, ви повинні мати можливість покластися на свої шини. Nokian Tyres Snowproof пристосована до всіх мінливих зимових умов. Завдяки спеціальному з'єднанню Alpine Grip шина зберігає зчеплення в широкому діапазоні температур - від м'якої континентальної зими до крижаних хуртовин. Нова Nokian Tyres Snowproof також має поліпшене зчеплення на мокрій дорозі для дощових днів і низький опір коченню для зниження витрати палива.

БЕЗПЕЧНО ДІСТАТИСЯ ДОДОМУ

Ніхто не очікує адреналіну під час поїздки на роботу. Але сльота може зробити звичні дороги небезпечними при зміні смуг руху або під час швидких рухів кермом. Nokian Tyres Snowproof оснащена спеціальними канавками, які роблять шину дуже стійкою до аквапланування у сльоті та покращують керованість навіть на щільному снігу.

ПРИГОТУЙТЕСЯ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ

Довгі, суворі скандинавські зими змушують вас думати наперед. Це філософія, якою ми хочемо поділитися: готуючись заздалегідь, ви зможете насолоджуватися щоденними поїздками незалежно від погоди. Nokian Tyres Snowproof подібна до вашого ременя безпеки - мить підготовки, яка приносить спокій.

Зустрічайте нову Nokian Tyres Snowproof. Шина від нас для вас.

ДЛЯ ЗБАЛАНСОВАНИХ ПОДОРОЖЕЙ