Nokian tyres Hakkapeliitta 10

Душевний спокій На зимових дорогах

Дивитись відео

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

Душевний спокій за зимових дорогах

Нова зимова шипована шина Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 призначена для забезпечення максимального рівня безпеки в ситуаціях, коли вона найбільш необхідна. Нові Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 являють собою інноваційне поєднання чудового зчеплення з дорогою, комфорту водіння і екологічності. Технологія подвійних шипів Nokian Tyres забезпечує максимальну безпеку на льоду і снігу, оскільки центральні шипи поліпшують прискорення і гальмівне зчеплення, а шипи в плечових зонах забезпечують максимальне зчеплення під час поворотів і зміни смуги руху.

  • БЕЗПЕКА БЕЗ КОМПРОМІСІВ - НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ ЗЧЕПЛЕННЯ НА СНІГУ ТА ЛЬОДУ
  • ПЕРЕДБАЧУВАНА ТА ТОЧНА КЕРОВАНІСТЬ НАВІТЬ НА СУХОМУ АСФАЛЬТІ
  • НАЙВИЩИЙ КОМФОРТ ВОДІННЯ З ПОМІРНИМ РІВНЕМ ШУМУ
  • ПОКРАЩЕНА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ ТА ЗНИЖЕНЕ СПОЖИВАННЯ ПАЛЬНОГО
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
електромобілі
Hakkapeliitta 10

Відгуки споживачів

Оцінка 4.7 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 539

Типорозміри шин

175/65 R 14 86T XL

максимальне навантаження 530 кг, до 190 км/г

175/65 R 15 88T XL

максимальне навантаження 560 кг, до 190 км/г

185/60 R 15 88T XL

максимальне навантаження 560 кг, до 190 км/г

185/65 R 15 92T XL

максимальне навантаження 630 кг, до 190 км/г

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

ТЕХНОЛОГІЯ ШИПУВАННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ СТВОРЮЄ ВИНЯТКОВИЙ РІВЕНЬ ЗЧЕПЛЕННЯ НА ЗИМОВИХ ДОРОГАХ

Найбільшими проблемами в зимову погоду і в небезпечних дорожніх умовах є ефективність гальмування і недостатнє зчеплення з дорогою у поворотах і під час зміни смуги руху на засніжених дорогах. У найскладніших умовах водіння зимові шини слугують першою лінією захисту. Сучасна технологія шипування Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 покращує показники зчеплення і дає водієві більше часу, щоб зреагувати, перш ніж зчеплення зникне і контроль над автомобілем буде втрачено. Всі шипи розміщені і закріплені з використанням сучасної технології шипування, а нові шипи в формі зірки повернені на 180 градусів на обох плечах шини.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА СТАБІЛЬНІСТЬ ТА КЕРОВАНІСТЬ

Бездоганний рівень зчеплення з льодом взимку є необхідністю, але разом з тим вкрай важливими залишаються характеристики шини на мокрих, сухих та засніжених дорогах в різних зимових умовах. Однією з найскладніших умов для їзди є сльота, особливо коли вона підмерзає між смугами на жвавій автостраді. Малюнок протектора Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 відрізняється великою кількістю ламелів, що допомагає покращити стійкість на траекторії та вдосконалити зчеплення зі снігом. Центральна частина протектора шин дуже жорстка, завдяки чому вдалося поєднати швидкість реакції шин на дії водія на сухому асфальті без погіршення зчеплення на інших видах дорожнього покриття.

ЕКОНОМІЯ ТА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Шини Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 з легкістю долають важку дорогу холодними зимовими днями, але при цьому розраховані на роботу в широкому діапазоні температур. Нова гумова суміш протектора дозволяє шині утримувати зчеплення з дорогою в межах від м'якої зими центральноєвропейського типу до скандинавських морозів. Низький опір коченню сприяє економії палива і скорочує шкідливі викиди. Раціональний підбір сировини і знижений опір коченню роблять Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 більш екологічним вибором для водіїв.

М'ЯКЕ ТА КОМФОРТНЕ ВОДІННЯ

Нові шини Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 забезпечують винятковий акустичний комфорт. Оптимізоване розташування шипів помітно підвищує комфорт за рахунок скорочення до мінімуму звукових хвиль, що передаються від шин до салону. Іншими словами, коли шип зустрічається з дорожнім покриттям, звукова хвиля проходить через протектор до каркасу шин і далі через кузов до салону транспортного засобу. Нове розташування шипів на протекторі запобігає утворенню піків на частотах, що є найбільш дратівливими для людського вуха.

Технологія подвійного шипування

Максимум безпеки на льоду та снігу

Шипи в центральній зоні протектора покращують зчеплення з дорогою при розгоні і гальмуванні, а шипи в плечових зонах збільшують зчеплення у поворотах і під час зміни смуги руху. Шипи в формі зірки на обох плечах шини повернені на 180 градусів, що забезпечує відмінне зчеплення з дорогою і керованість. Приємно низький рівень шуму і комфорт при водінні досягнуто за рахунок оптимального розташування шипів.

Концепція Eco Stud 10

Покращене зчеплення на снігу та покращена зносостійкість

Концепція Eco Stud 10 поєднує в собі додаткову товщину базового шару протектора і спеціальну гумову подушку для шипів з технологією демпфірування повітрям. Повітряна порожнина в середині нижнього фланця пом'якшує удар шипа по асфальту і знижує його вплив на знос дороги. Строк служби шини Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 був збільшений за рахунок покращення фіксації шипів. Більше гуми в основі означає, що шипи надійно закріплені і довше залишаються на місці.

Rubber compound

Виняткові характеристики за будь-яких умов

Вражаюче зчеплення з дорогою взимку і низький опір коченню. Зимова гумова суміш нового покоління Nokian Tyres Hakkapeliitta 10 із використанням передових технологій змішування і високоякісної сировини, також забезпечує чудове зчеплення з дорогою і стабільні характеристики за більш м'якої погоди. Нові іноваційні види сировини на кшталт соснової смоли і масла каноли складають 30% всіх матеріалів в гумовій суміші протектора, водночас понад 50% всіх масел, використовуваних в гумової суміші, мають рослинне походження. Низький опір коченню сприяє економії палива і скорочує шкідливі викиди.

Індикатор безпеки взимку (WSI)

Запатентована безпека

Запатентований Індикатор безпеки взимку (WSI) на протекторі додатково підвищує рівень безпеки. Він відображає остаточну глибину протектора в міліметрах разом із позначкою сніжинки. Сніжинка залишається видимою доти, поки залишок протектора складає більше, ніж 4 міліметра. Після того, як сніжинка пропадає, рекомендується придбати нові зимові шини, щоб убезпечити себе на зимових дорогах.

ПРОТЕСТУВАТИ NOKIAN tyres HAKKAPELIITTA 10 в 3D

Використовуйте доповнену реальність (AR), щоб випробувати нову Nokian Tyres Hakkapeliitta 10, як ніколи раніше. Все, що вам потрібно - це ваш мобільний телефон. Завантажте додаток Arilyn із магазину додатків вашого телефону. Відкрийте програму Arilyn. Відскануйте AR тригер, зображення, прикріплене до цього тексту, і на вашому екрані відобразиться 3D зображення шини.

Насолоджуйтесь магією!