НОВІ ШИНИ NOKIAN TYRES HAKKAPELIITTA R5 SUV

НАДЗВИЧАЙНА БЕЗПЕКА

Дивитись відео

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

НАДЗВИЧАЙНА БЕЗПЕКА

Nokian Tyres Hakkapeliitta R5 SUV — це зимові нешиповані шини для легкових автомобілів, кросоверів і позашляховиків. Вони створені спеціально для потужних та великих автомобілів, забезпечують оптимальну стабільність, витривалість і зносостійкість у поєднанні зі спроможністю точно і надійно витримувати велике навантаження на колеса. Найкращі в своєму класі експлуатаційні характеристики на льоду досягаються завдяки унікальній технології Arctic Grip Crystals, а посилені боковини Aramid Strong Sidewalss з волокнами араміду гарантують підвищену зносостійкість та захист від проколів.

  • ВІДМІННЕ ЗЧЕПЛЕННЯ ВЗИМКУ ТА ЗБАЛАНСОВАНА КЕРОВАНІСТЬ
  • ПІДВИЩЕНА МІЦНІСТЬ І МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ ВОДІННЯ
  • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ЗАОЩАДЖЕННЯ ПАЛЬНОГО
  • БОКОВИНИ ARAMID STRONG SIDEWALLS З АРАМІДНИМИ ВОЛОКНАМИ ДЛЯ КРАЩОГО ЗАХИСТУ ВІД ПРОКОЛІВ ТА ВИТРИВАЛОСТІ
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
електромобілі
Hakkapeliitta R5 SUV

Відгуки споживачів

Оцінка 4.6 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 58


No more reviews
No reviews
Завантаження додаткового вмісту
Error loading reviews.

Типорозміри шин

215/65 R 16 102R XL

максимальне навантаження 850 кг, до 170 км/г

215/70 R 16 100R

максимальне навантаження 800 кг, до 170 км/г

265/70 R 16 112R

максимальне навантаження 1120 кг, до 170 км/г

215/60 R 17 100R XL

максимальне навантаження 800 кг, до 170 км/г

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

БЕЗКОМПРОМІСНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

Зими бувають непередбачувані та небезпечні, а от ваші шини такими бути не повинні. Нові Hakkapeliitta R5 SUV підходять для будь-яких зимових погодних умов. Жодних непередбачуваностей, незалежно від того, чиста дорога чи засніжена, мокра чи зледеніла. Нові здвоєні шашки протектора Double Block Grip забезпечують чудове зчеплення та керованість, а найкращі в своєму класі експлуатаційні характеристики на льоду досягаються завдяки унікальній технології мікрокристалів Arctic Grip Crystals. Мікроскопічні кристали виконують роль вбудованих шипів. По мірі зносу шини кристали проявляються на поверхні і активують такий необхідний запас зчеплення.

ВИНЯТКОВИЙ КОНТРОЛЬ

Зимова погода влаштовує водіям чимало випробувань: від засніжених і зледенілих доріг до ям і вибоїн, які псують дорожнє покриття. Шини Hakkapeliitta R5 SUV мають міцний каркас, а відтак більш стабільні і довговічні. Боковини з арамідними волокнами Aramid Strong Sidewalls забезпечують міцність і захист у складних умовах водіння. Використання міцних синтетичних арамідних волокон дозволило зміцнити боковини і зробити шини більш стійкими до ударів і порізів, які могли б з легкістю її пошкодити. Випадкове пошкодження шин може призвести до великих витрат, але арамідні боковини здатні в цілому запобігти пошкодженню.

БЕЗКОМПРОМІСНА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Починаючи з відбору матеріалів, нові шини Hakkapeliitta R5 SUV створювалися таким чином, щоб зменшити вуглецевий слід. Розроблена спеціально для протекторів шин позашляховиків гумова суміш Green Trace забезпечує відмінне зчеплення взимку, збільшений пробіг, низький опір коченню, а також покращену стабільність і довговічність. Жорстка гумова суміш зберігає свої характеристики у широкому діапазоні температур протягом тривалого терміну експлуатації, а низький опір коченню дозволяє економити пальне та зменшити шкідливі викиди.

Бездоганне зчеплення на льоду

Кристали Arctic Grip Crystals. Гумова суміш протектора містить мікроскопічні кристали третього покоління. Вони виконують роль вбудованих шипів, створюючи гострі міцні вкраплення всередині гуми. По мірі зносу шини кристали проявляються на поверхні та створюють додаткове зчеплення.

Відмінні зчеплення та керованість

Нова здвоєна структура шашок протектора Double Block Grip забезпечує чудове зчеплення та керованість. Жорсткий ряд блоків протектора починається з центру і розділяється на дві частини, переходячи до плечової зони. Нові Hakkapeliitta R5 SUV мають більше блоків протектора у плечовій та середніх зонах. Таким чином, збільшується площа контакту шини з поверхнею, що у свою чергу покращує зчеплення на слизькій дорозі.

Довговічність і захист від неприємних несподіванок

Боковини Aramid Strong Sidewalls з арамідними волокнами. Гумова суміш, що використовується для боковин шин Hakkapeliitta R5 SUV, є винятково витривалою і стійкою до проколів і порізів та містить надміцні волокна араміду. Цей матеріал використовують в аерокосмічній та військовій галузях. Арамідні волокна зміцнюють боковини шин, роблячи їх більш стійкими до зовнішніх ударів і тиску на борт колеса.

Безпека та екологічність

Hakkapeliitta R5 SUV — довговічні, комфортні та надзвичайно економічні зимові шини. За рахунок зменшення опору коченню вони дозволяють економити пальне та збільшити запас ходу електромобілів. Завдяки особливій конструкції протектора і новій суміші Green Trace шини Hakkapeliitta R5 SUV мають низький опір коченню. Високі екологічні характеристики досягнуто завдяки додаванню у суміш натурального каучуку, переробленої сталі, рослинні олії та соснові смоли. Понад третину нової суміші складають відновлювані та перероблені матеріали.

Запатентовані технології безпеки

Запатентований індиктор зносу протектора Winter Safety Indicator (WSI) гарантує додатковий рівень безпеки. На протекторі шини нанесено шкалу залишкової глибини у міліметрах, а також зображення сніжинки. Сніжинка зникає, коли висота протектора стає меншою за 4 мм. У такому разі для подальшого безпечного водіння рекомендовано придбати нові зимові шини.

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

ДЛЯ ЗМІ

ДЛЯ ЗМІ

Ласкаво просимо до нашого банку даних! Тут ви можете знайти релізи, фотографії та відео про наші нові продукти. Усі матеріали доступні для безкоштовного використання за умови зазначення першоджерела.

ЯК ЩОДО ЛІТНІХ ШИН?

ЯК ЩОДО ЛІТНІХ ШИН?

Шини преміум-класу економлять пальне, виготовляються в екологічно безпечний спосіб, більш зносостійкі та менш шумні. А ще – стильні. Складні дорожні умови не піднесуть вам неприємних сюрпризів навіть влітку, адже ви можете покластися на надійні та довговічні літні шини Nokian Tyres.

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

Розумне використання ресурсів — важлива складова нашого бізнесу. На всіх етапах життєвого циклу шин ми піклуємося про їх безпечність та екологічність. Як і всі наші продукти, шини Hakkapeliitta R5 SUV розроблені з урахуванням соціальної відповідальності.