НОВІ ШИНИ NOKIAN TYRES HAKKAPELIITTA R5

ВИНЯТКОВА БЕЗПЕКА

Дивитись відео

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

ВИНЯТКОВА БЕЗПЕКА

Nokian Tyres Hakkapeliitta R5 — це зимові нешиповані шини для легкових автомобілів, створені для забезпечення безкомпромісного зчеплення з дорогою та чудової керованості взимку. Це інноваційне поєднання відмінного зчеплення, безшумності та екологічності, що гарантує винятковий рівень безпеки. Нові здвоєні шашки протектора Double Block Grip забезпечують чудове зчеплення та керованість, а найкращі в своєму класі експлуатаційні характеристики на льоду досягаються завдяки унікальній технології мікрокристалів Arctic Grip Crystals.

  • ВИНЯТКОВЕ ЗЧЕПЛЕННЯ ВЗИМКУ ТА ЗБАЛАНСОВАНА КЕРОВАНІСТЬ
  • МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ ВОДІННЯ ТА БЕЗШУМНІСТЬ
  • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ЗАОЩАДЖЕННЯ ПАЛЬНОГО
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
електромобілі
Hakkapeliitta R5

Відгуки споживачів

Оцінка 4.6 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 255


No more reviews
No reviews
Завантаження додаткового вмісту
Error loading reviews.

Типорозміри шин

175/65 R 14 82R

максимальне навантаження 475 кг, до 170 км/г

165/60 R 15 81R XL

максимальне навантаження 462 кг, до 170 км/г

175/65 R 15 88R XL

максимальне навантаження 560 кг, до 170 км/г

185/55 R 15 86R XL

максимальне навантаження 530 кг, до 170 км/г

БЕЗКОМПРОМІСНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

Зими бувають непередбачувані та небезпечні, а от ваші шини такими бути не повинні. Нові Hakkapeliitta R5 підходять для будь-яких зимових погодних умов. Жодних непередбачуваностей, незалежно від того, чиста дорога чи засніжена, мокра чи зледеніла. Нова система розташування блоків протектора Double Block Grip забезпечує відмінне зчеплення та керованість, а чудові експлуатаційні характеристики на льоду досягаються завдяки унікальній технології Arctic Grip Crystals. Мікроскопічні кристали виконують роль вбудованих шипів. По мірі зносу шини кристали проявляються на поверхні і активують такий необхідний запас зчеплення.

ВИНЯТКОВА БЕЗШУМНІСТЬ

Шум шин може створювати дискомфорт під час водіння. Низький рівень шуму робить подорож більш приємною та менш виснажливою для водія. Нові Hakkapeliitta R5 забезпечують спокійне, комфортне і стабільне звукове середовище. Комфортного рівня шуму вдалося досягти шляхом усунення найбільш неприємних для людського вуха шумових піків. Новий дизайн протектора Silent Touch забезпечує зручне та приємне водіння завдяки оновленому розподілу блоків протектора.

ВИНЯТКОВА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Починаючи з відбору матеріалів, нові шини Hakkapeliitta R5 створювалися таким чином, щоб зменшити вуглецевий слід. Нова гумова суміш Green Trace забезпечує відмінне зчеплення взимку, сприяє підвищенню терміну служби та має низький опір коченню. Завдяки високому вмісту натурального каучуку шини зберігають гнучкість за будь-яких умов. Низький опір коченню дозволяє економити пальне та зменшити шкідливі викиди. Понад третину суміші становлять відновлювані і перероблені матеріали.

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ТАКОЖ ДЛЯ ЕЛЕКТРОКАРІВ І ГІБРИДІВ

Правильний вибір шин може підвищити безпеку автомобіля, комфорт водіння та збільшити термін їх служби. Широкий асортимент із понад 400 пропозицій гарантує надійне зчеплення та нордичний спокій за кермом. Ми маємо високоякісні зимові та літні шини, які спеціально розроблені та випробувані для використання на електромобілях.

Бездоганне зчеплення на льоду

Кристали Arctic Grip Crystals. Гумова суміш протектора містить мікроскопічні кристали третього покоління. Вони виконують роль вбудованих шипів, створюючи гострі міцні вкраплення всередині гуми. По мірі зносу шини кристали проявляються на поверхні та створюють додаткове зчеплення.

Відмінне зчеплення та керованість

Здвоєні шашки протектора Double Block Grip забезпечують чудове зчеплення та керованість. Жорсткий ряд блоків протектора починається з центру і розділяється на дві частини, переходячи до плечової зони. Порівняно зі своїми попередницями, нові Hakkapeliitta R5 мають на 40% більше блоків протектора у плечовій та середніх зонах. Таким чином, збільшується площа контакту шини з поверхнею, що у свою чергу покращує зчеплення на слизькій дорозі.

Безпека та екологічність

Hakkapeliitta R5 — довговічні, зручні та надзвичайно економічні зимові шини. За рахунок низького опору коченню вони дозволяють економити пальне та збільшити запас ходу електромобілів. Завдяки особливій конструкції протектора і новій суміші Green Trace опір коченню Hakkapeliitta R5 був значно покращений. Високі екологічні характеристики досягнуто завдяки додаванню у суміш натурального каучуку, переробленої сталі, рослинні олії та соснові смоли. Понад третину нової суміші складають відновлювані та перероблені матеріали.

Запатентовані технології безпеки

Запатентований індиктор зносу протектора Winter Safety Indicator (WSI) гарантує додатковий рівень безпеки. На протекторі шини нанесено шкалу залишкової глибини у міліметрах, а також зображення сніжинки. Сніжинка зникає, коли висота протектора стає меншою за 4 мм. У такому разі для подальшого безпечного водіння рекомендовано придбати нові зимові шини.

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

При дотриманні цих Умов Розширеної гарантії, компанія Nokian Tyres зобов'язується забезпечити безкоштовне усунення недоліків, тобто гарантійний ремонт або заміну шини, якщо в межах гарантійного строку в процесі експлуатації шини трапиться будь-яке її пошкодження.

ДЛЯ ЗМІ

ДЛЯ ЗМІ

Ласкаво просимо до нашого банку даних! Тут ви можете знайти релізи, фотографії та відео про наші нові продукти. Усі матеріали доступні для безкоштовного використання за умови зазначення першоджерела.

ЯК ЩОДО ЛІТНІХ ШИН?

ЯК ЩОДО ЛІТНІХ ШИН?

Шини преміум-класу економлять пальне, виготовляються в екологічно безпечний спосіб, більш зносостійкі та менш шумні. А ще – стильні. Складні дорожні умови не піднесуть вам неприємних сюрпризів навіть влітку, адже ви можете покластися на надійні та довговічні літні шини Nokian Tyres.

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ

Розумне використання ресурсів — важлива складова нашого бізнесу. На всіх етапах життєвого циклу шин ми піклуємося про їх безпечність та екологічність. Як і всі наші продукти, шини Hakkapeliitta R5 розроблені з урахуванням соціальної відповідальності.