NOKIAN tyres SNOWPROOF p

Високоякісні зимові шини для спортивних автомобілів

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

Преміум-шина для спортивних автомобілів

Nokian Tyres Snowproof P - це спортивне та сучасне поєднання високоефективного управління та надійного зимового зчеплення. Складнощі на зимових дорогах долаються з легкістю, завдяки покращеному зчепленню, рівню безпеки та коротшому гальмівному шляху.


• СТАБІЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ПЕРШОКЛАСНЕ ЗИМОВЕ ЗЧЕПЛЕННЯ.
• НАДІЙНЕ ТА ТОЧНЕ УПРАВЛІННЯ НА ВИСОКІЙ ШВИДКОСТІ.
• НИЗЬКИЙ ОПІР КОЧЕННЮ ЕКОНОМИТЬ ПАЛЬНЕ ТА БЕРЕЖЕ ДОВКІЛЛЯ.

Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
електромобілі обмеженакількість
Snowproof P

Відгуки споживачів

Оцінка 3.9 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 28


No more reviews
No reviews
Завантаження додаткового вмісту
Error loading reviews.

Типорозміри шин

205/45 R 17 88V XL

максимальне навантаження 560 кг, до 240 км/г

205/55 R 17 91H Flat Run

максимальне навантаження 615 кг, до 210 км/г

205/55 R 17 95V XL

максимальне навантаження 690 кг, до 240 км/г

215/40 R 17 87V XL

максимальне навантаження 545 кг, до 240 км/г

СУЧАСНІ ШИНИ ДЛЯ ШВИДКІСНОГО ВОДІННЯ NOKIAN TYRES SNOWPROOF P

Наша місія як винахідника зимових шин - запропонувати водіям надійні та збалансовані подорожі взимку. Розроблені для різних погодних умов, наші нові шини - це поєднання високоефективного керування та надійного зимового зчеплення під час раптової зміни смуг руху або на сльотавих узбіччях. Ми використовуємо наші знання, щоб забезпечити вам найкращий досвід водіння.

ВПЕВНЕНІСТЬ НА ЗИМОВИХ ДОРОГАХ

Погода може бути непередбачуваною, а ваші шини - ні. Небо може бути ясним або затягнутим сніговими хмарами - за будь-яких умов важливо завжди бути впевненими в надійності шин.
Nokian Tyres Snowproof P безпечна та ефективна у найнеобхідніші моменти, щоб забезпечити точність та комфорт на сухих автобанах, надійність та баланс на сльотавих міських вулицях та покращене зимове зчеплення під час поїздок засніженими горами.

БЕЗПЕКА У СЛЬОТУ

Сльота є однією з найнебезпечніших дорожніх умов зими, особливо між смугами руху на жвавій автомагістралі. Для ще кращих властивостей шини на мокрому покритті ми розробили новий склад гумової суміші Alpine Performance, призначений для роботи в широкому діапазоні температур. Забезпечуючи надійність і комфорт у холодні зимові дні, Nokian Tyres Snowproof P демонструє стабільні показники і за м'якших погодних умов. Нова гумова суміш для протектора покращує зчеплення на мокрій дорозі без жодних втрат зимових властивостей шини.

Концепція Alpine Performance

Нова концепція Alpine Performance у шинах Nokian Snowproof P - це виняткове поєднання надійного зимового зчеплення та збалансованого відчуття водіння. Концепція складається з трьох важливих технічних елементів: оптимізованого малюнку протектора у поєднанні зі спеціально розробленими щільними ламелями та новим складом гумової суміші Alpine Performance.

Покращене зимове зчеплення, логічне управління та точне кермування

Оптимізований малюнок протектора дозволяє максимізувати зону контакту шини з дорогою, покращивши зимове зчеплення, логічність управління та точність кермування. Спрямований та симетричний малюнок протектора забезпечує передбачувану та контрольовану поведінку автомобіля за будь-яких умов та покращує загальну безпеку шини.

Щільні ламелі та спеціальні канавки

Створений для запобігання небезпечного планерування під час сльоти, новий протектор оснащений щільною сіткою ламелей та поєднаними між собою канавками. Ламелі забезпечують відмінне бічне та поздовжнє зчеплення, гарантуючи безпечне та кероване управління автомобілем. Спеціально розроблені канавки прискорюють видалення сльоти та води за рахунок ефективного забору води та швидкого її відведення від шини та поверхні дороги.

Гумова суміш Alpine Performance

Суміш Alpine Performance допомагає впоратися з умовами холодної зими, водночас забезпечуючи відмінні характеристики за м'якшої погоди у широкому температурному діапазоні. Нова гумова суміш протектора покращує зчеплення на мокрому покритті без жодних втрат зимових властивостей шини. Низький опір коченню забезпечує легкість кочення, що дозволяє економити пальне та берегти довкілля.

Збалансоване зчеплення на льоду та снігу

"Снігові кігті" забезпечують ефективне зчеплення під час їзди по м'якому снігу та на інших видах м'якого покриття, забезпечуючи висококласне зчеплення під час гальмування та прискорення.

МИ ТАКОЖ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ДЛЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ

Правильно підібрані шини можуть підвищити безпеку, комфорт та запас ходу. Наш асортимент налічує понад 400 моделей, кожна з яких забезпечує відмінне зчеплення з дорогою та скандинавський спокій і безпеку. У нас є зимові шини найвищого класу, розроблені та протестовані спеціально для електромобілів.

95 % – стільки рецензентів рекомендують нашу продукцію

Вибагливі споживачі прагнуть купувати найкращі товари.  За роки споживання у них добре розвивається відчуття того, чи зроблений вибір був правильним.

Оцініть ваші шини!

Напишіть власний відгук Переглянути відгуки про продукт

Усього відгуків про продукт
18807
4.5
Nokian Hakka Black 2