Більше 85 років з моменту винаходу зимових шин

Більше 85 років з моменту винаходу зимових шин

Першими зимовими шинами і попередниками Nokian Tyres Hakkapeliitta були шини Kelirengas («Всесезонні Шини»), які були представлені на ринку у 1934 році компанією Suomen Gummitehdas Osakeyhtiö, яка згодом стала Nokian Tyres. Цього року виповнюється більш ніж 85 років з моменту винаходу першої зимової шини.

Безпечне обертання на засніженій дорозі з Nokian Tyres Kelirengas

Першими зимовими шинами і попередниками Nokian Tyres Hakkapeliitta були шини Kelirengas («Всесезонні Шини»), які були представлені на ринку у 1934 році компанією Suomen Gummitehdas Osakeyhtiö, яка згодом стала Nokian Tyres. Цього року виповнюється більш ніж 80 років з моменту винаходу першої зимової шини.

Отак змінилася зимова шина – нешипований зимовий витвір мистецтва, порівняно з першим зразком

Близько вісімдесяти років тому водії отримали перші зимові шини. Kelirengas, розроблені і вироблені компанією Nokian Tyres, були революційним продуктом свого часу: це були перші шини з нерівною поверхнею, які долали найбільш засніжені шляхи.

Вісімдесятирічна історія зимових шин Nokian Tyres

Гумова фабрика Nokian Tyres розпочала виробництво шин для легкових автомобілів у 1932 році, тоді ж почали використовуватися компресори і вулканізаційні преси, необхідні для виробництва шин. Перші шини Nokian Tyres мали чотиришарову будову і рівну поверхню.