чт березня 7 09:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Компанія Nokian Tyres продовжує активне будівництво одного з найбільш інноваційних заводів у шинній галузі

Компанія Nokian Tyres досягла суттєвого прогресу в галузі будівництва свого першого заводу на території США, і, у відповідності з раніше затвердженим графіком, планує розпочати серійне виробництво шин на цьому підприємстві у 2020 році. На даний момент на заводі в Дейтоні закінчені роботи по зовнішньому оздобленню цеху з виробництва гумової суміші та основних виробничих цехів, а також ведеться монтаж обладнання. По рівню автоматизації технологічних процесів завод у Дейтоні стане одним з найбільш інноваційних у світі підприємств шинної галузі.

Компанія Nokian Tyres продовжує активне будівництво одного з найбільш інноваційних заводів у шинній галузі

«Ми задоволені досягнутим прогресом та продовжуємо роботу із завершення будівництва відповідно до графіку, - розповідає Девід Корда, менеджер з проектування та будівництва Nokian Tyres. – Для мене велика честь співпрацювати з такою кількістю досвідчених партнерів у цьому проекті».

Виробничий комплекс площею 830 000 квадратних футів та вартістю 360 мільйонів доларів США буде обслуговувати клієнтів у Сполучених Штатах та Канаді. Найновіший завод дозволить посилити позиції компанії у галузі безпеки, якості та об’ємів виробництва. У будівництві першого в США заводу Nokian Tyres задіяні щоденно біля 200 робітників, що позитивно впливає на місцеву економіку.

Завод у Дейтоні дозволить реалізувати плани компанії зі збільшення вдвічі об’ємів продажів шин в США до 2023 року. Підприємство буде спеціалізуватися на виробництві всесезонних шин для легкових авто та пікапів, які продаються на ринку Північної Америки. Завод дозволить збільшити виробничі та складські потужності компанії для задоволення зростаючого попиту на місцевому ринку. Окрім виробництва чотирьох мільйонів шин на рік, Nokian Tyres зможе зберігати на складських приміщеннях до 600 тисяч шин для потреб локальних дистриб’юторів.

У лютому 2019 року компанія запустить перший етап найму на роботу співробітників на завод у Дейтоні. На початку нинішнього року планується прийняти на роботу біля 50 робітників, а ближче до кінця року ще 150 людей. Члени команди пройдуть інтенсивне навчання на новому заводі та на європейських виробничих потужностях Nokian Tyres.

Завод в Дейтоні, який доповнює існуючі виробничі потужності Nokian Tyres в Росії та Фінляндії, дозволить Nokian Tyres розширити свою глобальну присутність. Збільшення об’ємів виробництва дозволить кожному з глобальних шинних заводів компанії адаптувати виробництво до потреб своїх цільових ринків, що приведе до розширення асортименту продукції та ще більш ефективному обсуговуванню клієнтів.  

Дізнатися більше про виробництво у Дейтоні

Завантажити фото

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Довідка про компанію:

NokianTyres – найпівнічніший в світі виробник шин і одна з найбільш екологічно відповідальних компаній в цій галузі. Розробляючи високоякісні, безпечні і екологічні шини для легкових авто, вантажівок і спеціальної важкої техніки, ми даруємо водіям відчуття спокою та впевненості за кермом. В першу чергу, ми зарекомендували себе, як виробника інноваційних зимових шин. В групу Nokian Tyres також входить мережа шинних центрів Vianor, яка спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. В 2018 році чистий обсяг продаж компанії склав близько 1,6 млрд євро. В компанії Nokian Tyres зайнято 4800 співробітників. Акції  Nokian Tyres котируються на фондовой біржі Nasdaq в Гельсінкі.

ТОВ «Нокіан Шина» є офіційним представником концерну Nokian Tyres plc. Підприємство зареєстроване  в Україні у 2006 році, а свою діяльність компанія розпочала у 2007 році. Цього ж року з'явився перший в Україні шинний центр Vianor.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45  
факс. +38 044 377 53 46  
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com