Завод у Дейтонi

Завод у Дейтонi

Новий завод Nokian Tyres у Сполучених Штатах є частиною стратегічного плану розвитку компанії

Компанія Nokian Tyres планує збудувати завод із виробництва шин в США. Новий завод стане першим виробничим підприємством компанії у Північній Америці. Він буде розташований в Дейтоні (округ Рея), штат Теннессі. Річні потужності завода складатимуть 4 мільйона шин із можливістю збільшення в майбутньому. На підприємстві також буде розміщено відділення дистриб'юції зі складом для зберігання 600 тисяч шин. Будівництво розпочалося в 2018 році, а перші шини будуть вироблені у 2020 році.

Завантажити фотографії

У Північній Америці розпочалося будівництво третього заводу компанії Nokian Tyres

Nokian Tyres розпочала роботи на своєму виробничому об'єкті вартістю 360 млн. доларів у Дейтоні, штат Теннессі, цим самим ознаменувавши старт будівництва третього заводу компанії. Новий завод буде обслуговувати клієнтів по всій території США та Канади, сконцентрувавшись на виробництві всесезонних шин для легкових автомобілів та пікапів, представлених на місцевому ринку. Підприємство в Теннессі дозволить розширити виробничі та складські об'єми, що допоможе Nokian Tyres задовольнити зростаючий попит у Північній Америці. Новий завод зможе виробляти чотири мільйони шин щорічно із можливістю подальшого збільшення об'ємів виробництва для задоволення майбутнього попиту. На виробництві також буде розміщенно відділення дистріб'юції зі складом для зберігання 600 тисяч шин.

Nokian Tyres - Завод у Дейтонi

"Інвестиції Nokian Tyres у підприємство в Теннессі підтримує наші зростаючи амбіції та бажання вдовольнити покупців на північно-американському ринку", – коментує Хілле Корхонен, Президент та СЕО компанії Nokian Tyres. – "Зі збільшенням виробничих можливостей, нам вдасться додати в модельну лінійку специфічну продукцію для північно-американського ринку, скоротити терміни постачань та посилити наші можливості задовольнити покупців у США та Канаді."

Перші шини будуть вироблені на новому заводі у 2020 році. До 2022 року підприємство вийде на заплановану виробничу потужність у 4 млн шин щорічно.

Завод в Дейтоні буде найбільш ефективно забезпечувати покупців в США та Канаді, окрім того він дозволить розвантажити потужності на інших заводах компанії, що в свою чергу допоможе задовольнити потреби інших ринків, що зростають. "Ми інвестуємо в подальше розширення та ріст. Очікується невпинний ріст загальних об'ємів продажів, що в свою чергу буде потребувати додаткових виробничих можливостей. Всі три заводи компанії відіграватимуть важливу роль у програмі розвитку компанії Nokian Tyres, обслуговуючи різні ринки", – коментує Понтус Стенберг, віце-президент з продажів.

"Ми зможемо закріпити нашу глобальну конкурентну позицію, запроваджуючи передові технології. Крім того, збільшення виробничих потужностей дозволить нам скоротити терміни постачань, розширити асортимент продукції та зміцнити наші можливості задовольнити клієнтів по всьому світу", – підсумовує Стенберг.

Сучасне виробництво
Виробничі потужності Nokian Tyres розташовані у Фінляндії та Росії. В штаб-квартирі в м. Нокіа, Фінляндія, здійснюється централізована розробка продукції, проводяться усебічні випробування. Завод в м. Нокіа виробляє шини для легкових та вантажних автомобілей, а також матеріали для відновлення протектора вантажних шин. Загальний об'єм виробництва у м. Нокіа та м. Всеволжськ, Росія, складає понад 20 млн шин. Дізнатися більше про виробництво