вт вересня 17 05:37 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres ввійшла до індексів сталості DJSI WORLD та DJSI EUROPE - топ 10% найбільш сталих компаній світу

Концерн Nokian Tyres вже третій рік поспіль входить до світового індексу сталості Доу-Джонса (Dow Jones Sustainability Index, DJSI). Компанія також була обрана для індексу DJSI Europe, що має більш суворі критерії відбору. За 20 критеріями з 21, за якими оцінювалися компанії в 2019 році, Nokian Tyres отримала вищі оцінки серед компаній сектору виробництва автомобільних комплектуючих в усьому світі.

«Ми пишаємося тим, що входимо в топ 10% найбільш сталих публічних компаній світу. Сталий розвиток лежить в основі нашого бізнесу та бренду Nokian Tyres. Ми пишаємося цим визнанням, і вся наша глобальна команда продовжує прагнути до тих цілей, які були поставлені в галузі сталого розвитку», – говорить президент і генеральний директор Nokian Tyres Хілле Корхонен.

Nokian Tyres прагне бути лідером в галузі сталого розвитку, постійно працюючи над поліпшенням показників у відношенні своєї продукції і діяльності компанії. У травні 2018 концерн Nokian Tyres приєднався до ініціативи Science Based Targets (цільові показники, засновані на наукових даних). Компанія Nokian Tyres достроково виконала мету щодо зниження викидів CO2 за рахунок зниження опору коченню шин в середньому на 7% (у порівнянні з 2013 роком). Метою цієї рішучої роботи є підвищення екологічності продукції без шкоди для її характеристик.

«Новий завод Nokian Tyres в США є ще одним доказом роботи за принципами сталого розвитку: безпека на робочому місці і екологічність були пріоритетами вже на етапі будівництва», – каже Корхонен.

Nokian Tyres продовжить роботу в напрямку сталого розвитку. Компанія прагне бути прикладом для всієї шинної галузі та допомогти створити додаткові переваги для людей, економіки та навколишнього середовища.

Індекс стійкості Доу-Джонса (DJSI) являє собою щорічну оцінку показника сталого розвитку великих публічних міжнародних компаній, проведену за допомогою компанії RobecoSAM, Швейцарія. Для інвесторів цей індекс є цінним показником комплексної оцінки діяльності компанії. RobecoSAM оцінює корпоративну стабільність з фінансових, соціальних та екологічних критеріїв.

Для формування індексу в 2019 році RobecoSAM запросила до участі понад 3500 найбільших публічних компаній світу. За результатами ТОП 10% з них були включені в світовий індекс DJSI як найбільш стійкі компанії в світі.

Дізнатись більше про сталий розвиток

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com