пн вересня 16 12:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres на фестивалі New Cars Fest: акцент на безпеку

14-15 вересня в київському Sky Family Park відбувся щорічний автомобільний фестиваль New Cars Fest, відвідувачі якого могли особисто познайомитися з найновішими моделями автомобілів, що представлені на українському ринку.

Nokian Tyres на New Cars Fest 2019

Nokian Tyres вкотре взяла участь у фестивалі, оскільки жоден автомобіль, чудовий або посередній, не може обійтися без шин. Виставковий стенд компанії традиційно став одним з найбільш помітних. На стенді були представлені вже добре відомі українським споживачам моделі зимових шин: фрикційна Nokian Hakkapeliitta R3 SUV та шипована Nokian Hakkapeliitta 9 з унікальною концепцією подвійного шипування. Обидві шини забезпечують максимальне зчеплення на глибокому снігу і льоду, неперевершену керованість і стабільність, завдяки чому водій легко адаптується до зміни умов на непередбачуваних зимових дорогах. Крім того, дані моделі гарантують високий рівень комфорту їзди, властивий шинам преміум-класу. До того ж, арамідні волокна, якими посилені боковини лінійки шин Nokian для позашляховиків і кросоверів, забезпечують додаткову міцність шині та безпеку водієві.

Ще одна модель, яку було показано на фестивалі – новинка зимової лінійки 2019 року Nokian WR Snowproof, розроблена спеціально для центральноєвропейської зими. В її основі лежить концепція Alpine Sense Grip, яка гарантує передбачуване і збалансоване керування як за низьких температур, так і в більш м’яку погоду. Поєднання декількох типів ламелей і гумової суміші наділяє шину виключно високим рівнем зчеплення на снігу, сльоті та мокрому покритті, дозволяє водієві зберігати контроль над автомобілем аж до спрацьовування електронних систем безпеки. Крім того, особливості компаунда допомагають заощаджувати паливо і знижують обсяг шкідливих викидів автомобіля.

Крім експозиції зимових преміум-шин, відвідувачі стенду Nokian Tyres мали нагоду приємно  провести час та відпочити у лаунж-зоні. Гостей пригощали чудовим крафтовим лимонадом та презентували фірмові сувеніри, а наймолодшим відвідувачам були запропоновані наклейки, які в ігровій формі розповідають дітям про важливість правильної поведінки на дорозі і дотримання правил безпеки. Адже звички і певні патерни поведінки закладаються в ранньому віці, а тому починати говорити з дітьми про необхідність враховувати елементарні запобіжні заходи на вулиці варто якомога раніше. Безпека на дорозі ­– головний пріоритет Nokian Tyres і зі свого боку компанія прагне скоротити до мінімуму дорожні пригоди в Україні та в усьому світі.

 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com