ср жовтня 2 08:30 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres святкує відкриття свого першого заводу в США

Фінська компанія виробить мільйони шин на одному з найсучасніших шинних комплексів в світі.

 Nokian Tyres урочисто повідомляє про офіційне відкриття свого нового заводу в Північній Америці – в Дейтоні, штат Теннесі. Комплекс площею 830 000 квадратних футів є одним з найбільш передових у шинній галузі.

Компанія збирається втілити свої цілі з безпеки та сталого розвитку на виробництві потужністю близько чотирьох мільйонів шин на рік. На першому етапі буде залучено близько 400 осіб. Наразі завод перебуває в режимі дослідної експлуатації, а виробництво шин для комерційного використання буде налагоджено з початку 2020 року.

Компанія поставила перед собою мету за п'ять років подвоїти продажі в Північній Америці.

«Урочисте відкриття заводу в Дейтоні є ключовим моментом на нашому шляху зростання», - сказала президент та виконавчий директор Nokian Tyres Хілле Корхонен.

«Наша працьовита багатонаціональна команда невтомною командною роботою змогла втілити в життя цінності нашої компанії, і ми прагнемо відзначити їх досягнення. Наш завод  в Північній Америці забезпечить чудовий зв'язок з нашими клієнтами, виробляючи безпечну, надійну продукцію, пристосовану до потреб північноамериканських споживачів».

Фінська компанія Nokian Tyres, зі штаб-квартирою в м. Нокіа (Фінляндія), є винахідником зимових та всесезонних шин та продовжує випускати продукцію преміум-класу в усіх основних сегментах пасажирського транспорту (включаючи всесезонні моделі) на своїх підприємствах в Фінляндії та Росії. На заводі в Дейтоні Nokian Tyres прагне задовольнити зростаючий попит в Північній Америці і скористатися можливостями зростання на ринках всесезонних і всепогодних шин.

Новий завод в Дейтоні є результатом безперервної співпраці між північноамериканським керівництвом, експертами з Фінляндії та Росії, будівельниками, монтажниками та місцевими співробітниками, які прагнуть скоріше випустити на ринок одні з найбільш безпечних та надійних шин на континенті.

Nokian Tyres продовжує підтримувати високі стандарти сталого розвитку на заводі, щоб мінімізувати відходи та викиди. На паркінгу буде встановлено сонячні батареї, що генеруватимуть 3 мегавати електроенергії для використання на об’єкті, також компанія перероблятиме надлишки матеріалів, що виникають в результаті виробництва. У вересні Nokian Tyres втретє поспіль була включена до річного індексу сталості Доу-Джонса. Тільки 10% найстійкіших компаній в світі включені в цей престижний індекс.

Новий завод, що підтримує найвищі стандарти екологічної безпеки, вироблятиме надійні всесезонні і всепогодні шини для задоволення зростаючого попиту в Північній Америці. За допомогою заводу Nokian Tyres продовжить вибудовувати свою глобальну виробничу мережу, щоб підвищити оперативність реагування на запити клієнтів та надати можливість адаптувати продукцію для різноманітних ринків.

Переглянути додаткові фото

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com