Характеристики шин

Сортувати за

9 Статті

У кожного водія повинна бути можливість вибору шин, які він вважає найбільш придатними, виходячи з власного досвіду водіння, стилю і дорожніх умов. Шиповані зимові шини вважаються найбільш безпечними і надійними в зимових умовах, що швидко змінюються.

Споживачі можуть отримати консультацію в шинному центрі, вивчити сайти виробників шин і прочитати порівняльні тести шин, що публікуються в великих незалежних автомобільних журналах, які перевіряють десятки характеристик.

Ні. У країнах Північної Європи, зокрема, зчеплення на мокрій дорозі є далеко не найважливішою властивістю зимових шин з точки зору безпеки. Зимові шини з гарним зчепленням на мокрій дорозі не володіють хорошим зчепленням на льоду і дуже часто призначені для більш м'яких зимових умов Центральної …

Опір коченню означає енергію, що виникає при деформації шини при зчепленні з дорожнім полотном. Опір коченню впливає на витрату палива, що в свою чергу впливає на викид вуглекислого газу. Опір коченню становить приблизно 20 відсотків від витрат палива транспортного засобу. Чим менший опір коченню ма…

Зчеплення з мокрою дорогою є важливим фактором безпеки, особливо для літніх шин. Воно безпосередньо пов'язане з керованістю шини на мокрих дорогах. На європейській етикетці вказано гальмівний шлях шини на мокрому асфальті з початкової швидкості 80 км / год.

Характеристики шин визначаються з використанням точно регламентованих випробувань. Кожен виробник шин несе відповідальність за оцінку та класифікацію своїх шин. Самооцінювання передбачає використання точно регламентованих методів випробувань, затверджених Європейською економічною комісією.

Є багато інших факторів, які повинні бути прийняті до уваги при виборі шини. До них відноситься керованість шини на мокрій і сухій поверхнях, зчеплення на льоду, аквапланування і зносостійкість.

Зчеплення з мокрим покриттям - це здатність шини утримувати зчеплення на мокрих поверхнях. На практиці, коли ми говоримо про зчеплення з мокрою дорогою, то маємо на увазі короткий гальмівний шлях на мокрій поверхні, поліпшені характеристики керованості або більш стабільні реакції на мокрій дорозі.

Маркування шин не застосовується до шипованих шин, тільки до нешипованих зимових шин. Для зимових шин інформація на етикетці не повинна бути єдиним критерієм вибору. Необхідно також вивчити результати порівняльних тестів і проконсультуватися з фахівцем в шинному центрі.