Шиповані чи не шиповані

Сортувати за

7 Статті

У кожного водія повинна бути можливість вибору шин, які він вважає найбільш придатними, виходячи з власного досвіду водіння, стилю і дорожніх умов. Шиповані зимові шини вважаються найбільш безпечними і надійними в зимових умовах, що швидко змінюються.

Якщо низький рівень шуму є найбільш важливою характеристикою шини, вам слід вибрати нешиповані зимові шини, які непомітні при їзді на чистих дорогах. Майте на увазі, звук від сучасних шин Nokian Tyres досить низький і приглушений.

Пам'ятайте, що нешиповані зимові шини розроблені і вироблені спеціально для використання взимку. Характеристики нешипованих зимових шин не відповідають характеристикам хороших літніх шин. В асортименті Nokian Tyres представлений великий вибір хороших літніх і зимових шин.

Якщо вам потрібно вирушати в дорогу рано вранці або в пургу, або в украй небезпечних умовах для водіння, вам, без сумніву, потрібні шиповані зимові шини. Шиповані шини - безумовно найефективніший спосіб впоратися з несподіваними умовами на дорогах.

У вас новий автомобіль, добре оснащений, з електронною системою стабілізації та системою ABS? У вас спокійний стиль водіння і ви уважно дивитеся на дорогу? В цьому випадку ви можете впоратися без шипів.

Сучасні нешиповані зимові шини мають гарне зчеплення навіть в складних умовах і навіть можуть виправляти незначні помилки при водінні. Проте, шиповані шини мають значно краще зчеплення. Молодому автомобілісту, у якого попереду перша зима, краще вибрати шиповані шини.