вт червня 25 10:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Лахті готується прийняти другі поспіль нічні перегони Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland

Перегони Nokian Tyres IRONMAN 70.3 Finland пройдуть 29 червня, заявки на участь подали тисячі спортсменів-триатлоністів разом з командами і групами підтримки. Для бажаючих долучитися до перегляду події заплановано пряму трансляцію.

ІRONMAN в Фінляндії вперше провели минулого року. Цього року популярність перегонів зросла ще більше і всі слоти учасників розпродано: Лахті очікує наплив 2 тисяч тріатлоністів з усього світу.

Особливістю цих перегонів на половину стандартної дистанції є пізній старт: учасники фінішують під опівнічним сонцем – після того як пропливуть, проїдуть на велосипеді і пробіжать в загальному 70,3 милі (113 км).

Nokian Tyres є головним партнером заходу. Така співпраця – це відмінний спосіб підвищити задоволення від руху, як для любителів, так і для професійних спортсменів. Відчуття єднання та взаємодопомоги, властиве спільноті тріатлоністів, а також прагнення кинути виклик собі, є основними цінностями корпоративної культури Nokian Tyres.

«Минулорічний захід був дуже успішним і дозволив вигідно представити Nokian Tyres світовій спільноті любителів спорту і активного відпочинку. Захід також є відмінним способом спонукати наших співробітників і партнерів подбати про власне здоров'я і благополуччя, кинути собі виклик і вийти за межі зони комфорту», – говорить Антті-Юссі Тахтінен, віце-президент з маркетингу Nokian Tyres.

Роботодавець заохочує

В перегонах візьмуть участь кілька співробітників Nokian Tyres, включаючи президента і генерального директора. Одним з учасників є Калле Мікконен, колишній каноїст, що працює техніком у відділі розробки продуктів. Мікконен багато років змагався на найвищому світовому рівні і завершив активну спортивну кар'єру на Олімпійських іграх в Пекіні в 2008 році.   

Тріатлоністом він став на традиційній гонці Nokian Tyres Hakkapeliitta Triathlon.

«Я вважаю, що мені не вистачає цілей, які я ставив як професійний спортсмен, хоча результати зараз не мають великого значення, – говорить Мікконен. – Водночас, на IRONMAN у Лахті я їду з почуттям ентузіазму і цікавості – мені цікавий новий досвід і емоції.»

Фізичні вправи стали для Мікконена способом життя і це сприяє його благополуччю на роботі і в сімейному житті. Він активно використовує різні види фізичної активності, запропоновані роботодавцем, і бере участь у заходах для персоналу, коли це можливо.

«Я регулярно займаюся спортом і високо ціную те, що мій роботодавець заохочує активність і надає можливості для участі в змаганнях. Я люблю спорт і не забуваю вчити своїх дітей основам активного способу життя.»

Пробіжка з шиною

 IT-підприємець Юссі Калліоніємі, член команди Nokian Tyres, додасть у перегони певної різноманітності. Він має намір пройти 21-кілометровую бігову дистанцію з шиною на спині.

Триатлон в Лахті є частиною підготовки Калліоніємі до особливої події, що має відбутися восени, коли він об'єднається з Nokian Tyres для досягнення нового рекорду Гінеса. Мета полягає в тому, щоб цілу милю проштовхати автомобіль вагою 1880 кг, взутий в шини Nokian з низьким опором коченню, і побити існуючий рекорд.

Для побиття рекорду потрібно твердо вірити в свої здібності і сміливість спробувати щось нове і незвичайне. Таке ж креативне, наполегливе відношення є наріжним каменем росту і успіху скандинавського виробника шин.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com