пт жовтня 18 02:00 2019 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

Nokian Tyres презентувала в Україні дві нові моделі зимових шин

17 жовтня 2019 року в Києві відбулася офіційна презентація двох нових зимових шин Nokian Tyres: фрикційної Nokian WR Snowproof та шипованої Nokian Hakkapeliitta LT3. Інноваційні розробки фінського бренду представив один з провідних фахівців компанії - Матті Моррі, керівник відділу технічної підтримки клієнтів Nokian Tyres. Також з промовою виступив Костянтин Анісімов, директор представництва Nokian Tyres в Україні.

Глобальні зміни клімату стали черговим викликом для виробників шин. Якщо раніше температура в різні пори року була досить прогнозованою, то за останні роки ймовірність суттєвих температурних коливань і аномалій істотно зросла. Небезпека для водіїв полягає в тому, що протягом дня погода може погіршитися і на зміну морозу може прийти дощ зі снігом, а підвищення температури привести до утворення на дорозі снігової каші і зледенілих ділянок. Тому шини нового покоління повинні забезпечити безпеку і керованість незалежно від погодних умов.

У компанії Nokian Tyres велике значення надають вивченню та аналізу факторів, що впливають на безпеку за кермом. Для цього проводяться постійні випробування в різних дорожніх і погодних умовах, розробляються нові технології і матеріали для виготовлення шин. Яскравим прикладом комплексного підходу до створення зимових шин, які відмінно працюють в різних погодних умовах, стали нові моделі шин Nokian Tyres, представлені на українському ринку цієї осені.

«У своїй роботі над новими шинами ми завжди враховуємо умови, в яких вони найімовірніше будуть експлуатуватися. Якщо ці умови змінюються - змінюються і вимоги до продукту. В результаті клієнт отримує шини, адаптовані до погоди, яка переважає в його регіоні », - говорить Матті Моррі, керівник відділу технічної підтримки клієнтів Nokian Tyres.

Nokian WR Snowproof

Нова Nokian WR Snowproof пропонує сучасний рівень безпеки для щоденного водіння. Головна відмінність нової шини - концепція Alpine Sense Grip, яка дозволяє шині швидко адаптуватися до непередбачуваних змін погоди в зимовий час. Зокрема оптимізована конструкція протектора, яка ефективно видаляє сніг та сльоту з плями контакту і гарантує відмінне зчеплення як на глибокому снігу, так і на мокрій дорозі. Технологія Alpine Sence Grip відмінно працює в широкому діапазоні температур - як в холодних зимових умовах, так і в порівняно теплу погоду.

Завдяки специфічному малюнку протектора та великій кількості силіки в гумовій суміші, Nokian WR Snowproof має низький опір коченню і забезпечує відчутну економію палива і зниження шкідливих викидів.

Nokian Hakkapeliitta LT3

Інноваційна шипована шина Nokian Hakkapeliitta LT3 призначена для потужних позашляховиків і пікапів. Ця шина забезпечує безпеку водія при експлуатації в складних зимових умовах, на зледенілих дорогах і засніжених ділянках.

Щоб максимально продовжити термін служби цієї шини, компанія Nokian Tyres розробила перші в світі шипи з нержавіючої сталі. Концепція Arctic Stud - це абсолютно нова форма шипа і матеріал корпусу, які продовжують термін служби шин при експлуатації в зимових умовах зі значним навантаженням.

Шипи з нержавіючої сталі мають кілька важливих відмінностей. Наприклад, вони відрізняються високою корозійною стійкістю, що значно подовжить термін експлуатації шин на посипаних сіллю дорогах. По-друге, вони забезпечують високий рівень зчеплення і керованість шин. До того ж, такі шипи не іржавіють згодом і покращують зовнішній вигляд шин.

«Nokian Tyres пропонує широкий асортимент зимових шин. Вони ідеально підійдуть як для любителів активного відпочинку в засніжених Карпатах, так і для повсякденної експлуатації в м'якому зимовому кліматі південних регіонів України. Незмінними залишаються безпека, якість та інновації, завдяки яким шини бренду завоювали високу репутацію серед українських автолюбителів», - каже Костянтин Анісімов, директор представництва компанії Nokian Tyres в Україні.

Додаткова інформація:

Nokian WR Snowproof

Nokian Hakkapeliitta LT3

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com