Нешиповані зимові шини

Нешиповані зимові шини забезпечують більшу гнучкість у питанні заміни шин восени та навесні. Важливою характеристикою нешипованих зимових шин є низький рівень шуму, створюваного шиною: нешиповані шини плавно та безшумно рухаються поверхнею дороги. Втім, це не означає, що фрикційні зимові шини слід використовувати цілий рік. Це переважно зимові шини, що мають характеристики, що пристосовані до зимових умов. У тепліших погодних умовах нешиповані зимові шини швидко зношуються, а експлуатаційні характеристики шин по мірі їх зносу погіршуються.

Але за умов належної експлуатації нешиповані зимові шини сприяють покращенню характеристик безпеки протягом періоду із мінливими погодними умовами, зокрема з різкими температурними коливаннями. Зважаючи на це, нешиповані зимові шини варто встановлювати заздалегідь, до того, як погіршаться дорожні умови, і використовувати до кінця зими. У багатьох європейських країнах нешиповані зимові шини — це єдиний тип шин, що використовується взимку, оскільки використання шипованих шин у цих країнах заборонено.

Якщо ви не впевнені, чи відповідають вашим потребам фрикційні зимові шини, дізнайтеся більше про різницю між нешипованими та шипованими шинами тут.