Шиповані шини

Шиповані шини почали використовуватися у 1960-і роки і досі утримують міцну позицію на ринку зимових шин. Шиповані шини найкраще проявляють свої властивості на крижаних ділянках дороги, на яких шини можуть виявляти надзвичайний рівень зчеплення навіть з найбільш ковзкими поверхнями. Такі шини — оптимальний вибір для водіїв із невеликим досвідом зимової їзди, оскільки вони дозволяють впоратися з автомобілем в мінливих дорожніх умовах.

Перші 400 чи 500 кілометрів із новими шинами рекомендується їздити, уникаючи стрімкого прискорення, високої швидкості при входженні у повороти та різкого гальмування. Таким чином шипи надійно закріпляться у своїх отворах та функціонуватимуть як належно протягом терміну служби шини. Загублені шипи не можна заміняти на нові, оскільки нові шипи не зможуть закріпитися в отворах шини. Отвори для шипів утворюються в процесі вулканізації шляхом встановлення у прес-формі для шин спеціальних заглушок. Отвори в шинах для важкої техніки, як правило, просвердлюють після завершення процесу виробництва.

Зимову шину можна впізнати за логотипом M&S, що вказує на придатність використання  шини на засніженій дорозі («бруд та сніг»). Якщо ви не впевнені, чи підходять вам шиповані зимові шини, зверніться сюди і дізнайтеся, які шини найкраще підходять саме вам: шиповані чи нешиповані.