FacebookInstagramLinkedInmenu-iconPinicon-playscroll-downsearchTwitterShapeYouTube
Menu

Новий світовий рекорд з автомобіль на двох колесах розвинув швидкість 186,269 км/ч

Цей рекорд був встановлений завдяки тому що, виробник високотехнологічних шин компанія Nokian Tyres, екіпаж професійного сервісу Vianor і відомий пілот-каскадер Веса Ківімакі об’єднали свої зусилля. Міцність шин для автомобіля, на якому відбувався рекордний заїзд, було збільшено за допомогою технології Nokian Aramid Sidewall.

Дивіться відео!

Один автомобіль, два колеса, понад 186 км/год!

Світовий рекорд з швидкості на двох колесах був встановлений у Фінляндії наприкінці серпня. Новий світовий рекорд було встановлено завдяки тому що, виробник високотехнологічних шин компанія Nokian Tyres, екіпаж професійного сервісу Vianor і відомий пілот-каскадер Веса Ківімакі об’єднали свої зусилля.

Докладніше

Коли витривалість має значення

Коли витривалість має значення – анатомія світового рекорду

Окрім оптимальних погодних умов та майстернойсті водія, досягнення найвищої швидкості багато у чому залежить від шин. Це особливо актуально, коли автомобіль рухається на двох колесах і контакт з дорогою забезпечують лише дві ділянки на шинах завбільшки з долоню. Для того, щоб побити попередній рекорд, знадобилися настільки міцні та надійні шини, наскільки це взагалі можливо.

Докладніше

Від фермерських гонок до професійного каскадерства

Від фермерських гонок до професійного каскадерства: розумне божевілля пана Ківімакі

Веса Ківімакі, відчайдушний професіонал з Харма, скерував своє авто до нового світового рекорду швидкості на двох колесах. Фермерські перегони, балансування на двох колесах та короткий візит на Чемпіонат Фінляндії з ралі проклали його кар’єрний шлях у каскадерстві та привели до нового світового рекорду.

Докладніше

Технологія боковини з додаванням араміду

Завдяки використанню у структурі боковини надзвичайно міцного синтетичного матеріалу під назвою арамід, ця частина шини має виняткову міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Цей синтетичний компонент широко використовується у виробництві космічних апаратів та військової техніки. Дана технологія забезпечує міцність та надійність шини у екстремальних випадках.

Перевірте вибір продукту