Новий світовий рекорд з автомобіль на двох колесах розвинув швидкість 186,269 км/ч

Цей рекорд був встановлений завдяки тому що, виробник високотехнологічних шин компанія Nokian Tyres, екіпаж професійного сервісу Vianor і відомий пілот-каскадер Веса Ківімакі об’єднали свої зусилля. Міцність шин для автомобіля, на якому відбувався рекордний заїзд, було збільшено за допомогою технології Nokian Aramid Sidewall.

Дивіться відео!

Світовий рекорд з швидкості на двох колесах був встановлений у Фінляндії наприкінці серпня. Новий світовий рекорд було встановлено завдяки тому що, виробник високотехнологічних шин компанія Nokian Tyres, екіпаж професійного сервісу Vianor і відомий пілот-каскадер Веса Ківімакі об’єднали свої зусилля.

Коли витривалість має значення – анатомія світового рекорду

Окрім оптимальних погодних умов та майстернойсті водія, досягнення найвищої швидкості багато у чому залежить від шин. Це особливо актуально, коли автомобіль рухається на двох колесах і контакт з дорогою забезпечують лише дві ділянки на шинах завбільшки з долоню. Для того, щоб побити попередній рекорд, знадобилися настільки міцні та надійні шини, наскільки це взагалі можливо.

Від фермерських гонок до професійного каскадерства: розумне божевілля пана Ківімакі

Веса Ківімакі, відчайдушний професіонал з Харма, скерував своє авто до нового світового рекорду швидкості на двох колесах. Фермерські перегони, балансування на двох колесах та короткий візит на Чемпіонат Фінляндії з ралі проклали його кар’єрний шлях у каскадерстві та привели до нового світового рекорду.

Завдяки використанню у структурі боковини надзвичайно міцного синтетичного матеріалу під назвою арамід, ця частина шини має виняткову міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Цей синтетичний компонент широко використовується у виробництві космічних апаратів та військової техніки. Дана технологія забезпечує міцність та надійність шини у екстремальних випадках.