чт липня 4 10:00 2019 в категорії Корпоративні новини

Nokian Tyres створює швидкісний овальний трек у серці Іспанії – роботи над новим тестовим центром ведуться за графіком

Новий тестовий центр Nokian Tyres в Іспанії, що дозволяє впродовж цілого року проводити випробування літніх, всесезонних та зимових шин, буде закінчено у 2020 році. Загальний обсяг інвестицій оцінюється в 60 мільйонів євро.

Там, де землю вкривала картата ковдра невеликих полів, зараз можна побачити різноманіття тестових ділянок, що поступово приймають остаточний вигляд. Незважаючи на зливи на Пасху, будівельні роботи на новому тестовому центрі Nokian Tyres в Іспанії проводяться за графіком.

Ймовірно, найбільш вражаючим є овальний трек із профільованими поворотами. Загальна дистанція траси становить понад 7 кілометрів і команда з Німеччини, що спеціалізується на створенні класичних овальних треків, наразі працює над топографією та верхніми шарами дорожнього покриття.

Ділянка площею 300 га розташована в невеликому містечку Санта-Круз-де-ла-Сарса, приблизно в годині їзди на південь від столиці Іспанії Мадрида.

«Тестовий центр в Іспанії – це найбільша інвестиція у випробувальні потужності за всю історію компанії. Це дасть нам змогу врахувати потреби зростаючих ринків при розробці нових продуктів, що передбачено нашою стратегією. Центр також зробить істотний внесок в роботу над всім спектром нашої продукції», – говорить Юха Пірхонен, віце-президент Tire Technologies.

Основну увагу буде приділено літнім та всесезонним шинам, а також шинам з високим індексом швидкості; особливо високий попит на них спостерігається на зростаючих для Nokian Tyres ринках у Центральній Європі і Північній Америці, де компанія незабаром відкриє новий завод. Ще одним напрямком роботи тестового центру є підвищення безпеки наших продуктів протягом всього року.

Випробування є важливою частиною процесу розробки безпечних шин

Значну частину підготовчих робіт для понад десяти тестових ділянок нового центру вже виконано: верхні шари грунту були видалені, будівельна техніка приступила до роботи. Наступний етап - ретельне укладання шарів нового дорожнього покриття, що на більшості майданчиків має бути завершено до 2020 року.

Будівельні роботи на овальному треку найбільш складні і технологічні: профіль південного повороту і земляні роботи вже закінчені. Далі йде тонке профілювання і укладання перших шарів покриття. А коли трек буде готовий, на ньому можна буде тестувати шини на швидкості до 300 км/год.

Новий полігон стане третім для Nokian Tyres. Він доповнює існуючу мережу випробувальних центрів, яка складається з 700-гектарного полігону в Івало, Фінляндія, для тестування зимових шин, та дещо меншого майданчика поруч із фінською штаб-квартирою компанії в м. Нокіа.

Менше шкоди для навколишнього середовища: вивчення нової екологічно чистої сировини

Одним з напрямків розвитку Nokian Tyres є дослідження гваюли, перспективного джерела високоякісного каучуку для шин. Nokian Tyres бере участь в його культивації та вивченні разом з місцевими університетами і партнерами, сама ж плантація працює під керівництвом місцевих фермерів.

Також компанія зарезервувала ділянку землі площею 25 гектарів для природоохоронної діяльності. На цій площі побудовані гнізда для яструбів і сов, а також водойми для птахів, за поведінкою яких фахівці спостерігатимуть протягом трьох років. На ділянці будуть висаджені кам'яні дуби та інші дерева.

Додаткова інформація

Переглянути фото: http://www.nokiantyres.com/testing-center-spain

Дивитися відео: https://youtu.be/RKqOs72aus0

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер 
Nokian Tyres в Україні 
Аліна Ревуцька 
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Alina.Revutska(at)nokiantyres.com