Асортимент швидкісних шин Nokian Hakka Z розширився

пт квітня 16 01:15 2010

Асортимент швидкісних шин Nokian Hakka Z розширивсяСім нових типорозмірів доповнили асортимент Nokian Hakka Z, швидкісних шин, що вирізняються чудовим зчепленням на мокрій дорозі. Повна лінійка Nokian Hakka Z тепер включає 34 типорозміри та має найширший вибір на ринку.

Три з семи нових типорозмірів Nokian Hakka Z – з технологією Run Flat, тобто дозволяють проїхати близько 80 км зі спущеною шиною. Шини Run Flat встановлюються тільки на автомобілях, оснащених датчиками тиску повітря, що попереджають про зміну тиску в шинах.

Спроектована для спортивних автомобілів і швидкісної їзди, стійка і легко керована Nokian Hakka Z представляє собою категорію Ultra High Performance – вищий клас представницьких і спортивних покришок, елітний клас шин для легкових автомобілів. Nokian Hakka Z має індекси швидкості W (270 км / год), Y (300 км / ч).

У проміжній частині багатошарового протектора Nokian Hakka Z застосовані нанотехнології, тут використана спеціальна еластична гумова суміш наносиліка. Вона швидше, ніж звичайна гумова суміш, реагує на маневрування під час керування. Нова гумова суміш Nordic Cool UHP Silica, розроблена для шини Nokian Hakka Z, забезпечує відмінне зчеплення на мокрій дорозі при будь-якій температурі, що період з весни до осені може варіюватися від нуля градусів до спеки. Оновлений дизайн протектора Nokian Hakka Z поліпшує стабільність керування, особливо під час руху на віражах, зміні смуги й маневруванні. Таким чином, шина Nokian Hakka Z безпечна і добре керована навіть в екстремальних ситуаціях. Оновлений дизайн протектора знижує зайвий нагрів, що дуже важливо для високошвидкісного руху.

Запатентований компанією Nokian Tyres унікальний індикатор ступеня зносу (DSI - Driving Safety Indicator) став прикладом для розробки індикатора аквапланування Hakka. Індикатор аквапланування, що має вигляд краплі, зникає, коли залишкова висота протектора стає менше 4 мм, таким чином нагадуючи про збільшення ризику аквапланування на мокрій дорозі.

Асортимент літніх шин Nokian Hakka призначений витримувати всі примхи літньої погоди нашого регіону, забезпечує максимальну безпеку водія на холодній весняній дорозі, і в дощову осінню погоду. Літні шини мають Розширену гарантію (Hakka Guarantee), що надає можливість здійснити безкоштовну заміну або ремонт шин при будь-якому пошкодженні. Завдяки розширеному асортименту продукції, автомобілісти отримали прекрасний вибір шин для швидкісної їзди, сімейних автомобілів і міських позашляховиків.

«Нерівності і шорсткості дорожньої поверхні, а також швидко мінливі погодні умови вимагають від шин особливих характеристик. Шини повинні вести себе передбачувано у великому діапазоні температур, крім того, вони повинні витримувати незадовільний стан доріг. Літні шини Nokian Hakka діють надійно і в прохолодну весняну та осінню погоду, і в літню спеку», - говорить керівник відділу розвитку продукції Nokian Tyres Теппена Хуовіла.

Нові типорозміри Nokian Hakka Z
245/45 Z R 17 99Y NOKIAN HAKKA Z XL
245/50 Z R 18 104Y NOKIAN HAKKA Z XL
225/45 Z R 18 95Y NOKIAN HAKKA Z XL
255/40 Z R 19 100Y NOKIAN HAKKA Z
Run Flat
205/55 Z R 16 91W NOKIAN HAKKA Z Run Flat
225/50 Z R 17 94W NOKIAN HAKKA Z Run Flat
225/45 Z R 17 91W NOKIAN HAKKA Z Run Flat

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]