Auto Zeitung: Nokian Hakka Z SUV найкраща в гальмуванні та керованості

чт травня 31 01:50 2012

Auto Zeitung: Nokian Hakka Z SUV найкраща в гальмуванні та керованостіАвторитетний німецький автомобільний журнал Auto Zeitung провів тестування шин для автомобілів класу SUV. За результатами даного тесту шина Nokian Z SUV, відома в Україні як Nokian Hakka Z SUV, стала беззаперечним лідером і заслужила високу оцінку експертів видання.

«Дуже добре за поведінку на мокрій поверхні, безпечні характеристики керованості і низький опір коченню. А також за хорошу ціну», - пише видання (12/2012). Для Nokian Z SUV це перше місце в загальному заліку та є відмінним результатом.

Результати тестів на мокрій поверхні, що мають вкрай важливе значення для безпечної їзди, демонструють чудову продуктивність Nokian Z SUV: «Складно бути краще. Nokian – фахівці у дощовій погоді. Кращі в гальмуванні і керованості. Дуже швидкі і дуже безпечні».

Результат в тестах по бездоріжжю: «Хороші характеристики по керованості і оптимальне зчеплення в багнюці».

Звертаючи увагу на переконливу перемогу Nokian Z SUV в тесті шин для позашляховиків, Auto Zeitung пише: «Завдяки рисунку протектора шини з Фінляндії отримали явну перевагу в загальному заліку за дуже низький рівень опору коченню, прийнятні позашляхові характеристики і відмінний рівень безпеки водіння у всіх тестах на керованість. Тим не менш, досягнута Nokian еволюційна грань в першу чергу помітна в управлінні на мокрій дорозі. З дуже високим рівнем зчеплення і повністю безпечними характеристиками керованості, ця шина залишає всі інші позаду».

У тестуванні, проведеному Auto Zeitung, взяли участь шість преміальних моделей для позашляховиків в типорозмірі 235/65 R 17 з індексом швидкості V.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
  • Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні