пт квітня 5 09:38 2013 в категорії Прес-релізи товарів

Безпека і комфорт управління на літніх дорогах:

Літні шини Nokian досягають фантастичних успіхів у тестах

Літні шини Nokian в черговий раз перемагають в тестах в автомобільних журналах в країнах Північної Європи, Росії та Центральної Європі. Сімейство літніх шин Hakka, розроблені спеціально для складних мінливих умов Півночі, включає в себе кілька переможців тестів: Nokian Hakka Blue чемпіон мінливої погоди і Nokian Hakka Green, екологічний варіант. Nokian Hakka Black, призначена для спортивної їзди і є новинкою цього літнього сезону. Літні шини Nokian, створені для ринку Центральної Європи також добилися відмінних успіхів. Високопродуктивні шини Nokian Line зайняли перше місце в тесті літніх шин німецького журналу Auto Bild, найбільшого автомобільного журналу в Європі.

Nokian Hakka Blue: Простота в управлінні, логічне водіння

Nokian Hakka Blue, маестро на мокрій дорозі, захопила розділене перше місце в тесті фінського журналу Tuulilasi (4/2013). Згідно Tuulilasi, Hakka Blue виділяється на тлі конкурентів, завдяки своєму простому і логічному управлінню. На мокрій поверхні, Hakka Blue вийшла на перше місце. "Nokian спокійна і нескладна на мокрій дорозі. Вона легка в управлінні, навіть якщо автомобіль іде в ковзання", пише Tuulilasi. Hakka Blue також вийшла на перше місце в тесті на визначення комфорту при їзді. Tuulilasi протестував вісім літніх шин відомих виробників в розмірі 205/55 R16. Nokian Hakka Blue розділила друге місце у великому порівняльному тесті літніх шин в журналі Tekniikan Maailma (5/2013). Згідно журналу Tekniikan Maailma, Hakka Blue виключно логічна і збалансована для управління, і вона ніколи не здивує водія. Nokian була краща в тесті на управління, і це була єдина шина, що отримала відмінні 10 за керування як на мокрій так і сухій дорозі. Перемога шини Nokian Hakka Green у найбільшому автомобільному журналі Автоцентр в Україні.

Nokian Hakka Green краща в тесті на керованість як на мокрих так і сухих поверхнях

Вона досягла вищого рівня зчіпних властивостей як на мокрих так і сухих поверхнях. Також в тесті на опір коченню вона була кращою серед всіх тестованих шин в тесті. Сильною стороною шини Hakka Green є надійні їздові характеристики при всіх погодних умовах. Всього в тесті брали участь 13 моделей літніх шин розміром 195/65 / R15. Nokian Hakka Green номер один в тесті журналу «За рулем»: Nokian Hakka Green, призначена для невеликих сімейних автомобілів, була найкращою в тесті За рулем, найбільшому автомобільному журналі Росії (3/2013). Журнал хвалить відмінну керованість Hakka Green як на сухій, так і мокрій дорозі. Для гальмування на мокрій дорозі, шина була кращою в тесті.

Спеціальні похвали були дані за швидку і точну реакцію на повороти керма, навіть на високих швидкостях при граничному зчепленні. Згідно журналу За рулем, Hakka Green є економічною літньою шиною зі зручним низьким рівнем шуму. Розмір тестованої шини - 185/60 R14. Шина Nokian Nordman SX досягла кращих результатів в розмірі 175/70 R13 в тому ж тесті.

Aftonbladet BIL: Nokian Hakka Blue краща в управлінні

Шведський автомобільний журнал Aftonbladet BIL (3/2013), виділив Nokian Hakka Blue, як літню шину з кращими характеристиками керованості на мокрій і сухій поверхні. Журнал протестував 13 літніх шин розміру 205/55 R16, і Nokian Hakka розділила друге місце в загальній оцінці. "Літня шина з кращою керованістю виготовляється в Nokia, Фінляндія. Шина має хорошу керованість в будь-яких умовах, а в кризовій ситуації вони є зразковою, як на мокрій, так і сухій поверхні. Шина ніколи повністю не втрачає зчеплення, і якщо вона починає ковзати, то це дуже легко виправити ", пише Aftonbladet BIL. Nokian Hakka Blue отримала також похвалу за комфорт водіння і тихому коченні. Норвезький журнал Motor (2/2013), виділив Nokian Hakka Blue, як літню шину з кращими характеристиками керованості та стійкості на мокрій і сухій поверхні. Шина поводиться належним чином навіть в екстремальних умовах. У загальній оцінці, Nokian Hakka Blue розділила друге місце. "Шина ніколи не втрачає зчеплення і при виникненні ковзання - це легко виправити. Шина також має відмінні гальмівні властивості та забезпечує гарний захист від аквапланування», пише журнал Motor. Розмір тестованої шини - 205/55 R16, Всього в тест включено 13 літніх шин.

Також відмінні успіхи в тестах в Центральній Європі

Нова шина Nokian Line, призначена для Центрально - Європейського ринку, була в складі переможців з найкращою оцінкою «відмінно» в тесті літніх шин німецького журналу Auto Bild (9/2013). Nokian Tyres також отримали кращу оцінку "добре" в порівняльних тестах організованих німецькою автомобільною асоціацією ADAC (3/2013), та німецькою організацією прав споживачів Stiftung Warentest (3/2013). У своїй оцінці високопродуктивної шини Nokian Line, Auto Bild сказав наступне: «Сильні сторони: збалансована шина преміум-класу: відмінні гальмові властивості, тихий шум при коченні і приємне управління". ADAC, з іншого боку, описав новий продукт такими словами: "настійно рекомендується", і це дало Nokian Line кращу оцінку в рейтингу: "добре". Сильні сторони: "Високо збалансована шина, добра на мокру погоду, відносно низька витрата палива". Найбільша автомобільна асоціація Європи не змогла знайти жодних недоліків. Оцінка "настійно рекомендується" була дана і австрійської автомобільної асоціацією ÖAMTC і Touring Club TCS Швейцарії. В одному із самих великих літніх тестів шин в Європі, Auto Bild порівняв 50 літніх шин і чотири всесезонних шин розміру 195/65 R15. ADAC, "тест Stiftung Warentest", ÖAMTC, TCS і протестували 19 шин розміру 185/60 R15. Шина Nokian Line зайняла друге місце в тесті літніх шин шанованого німецького журналу Auto Motor und Sport (6/2013). Високопродуктивний новий продукт був кращим у тесті на безпеку: найкоротший гальмівний шлях на мокрій поверхні і керованість на мокрій дорозі. Шина також здобула похвалу за збалансовану керованість.

Nokian Hakka - призначена для різного Північного літа

Протягом більше 75 років, компанія Nokian Tyres займається розробкою, тестування і патентуванням рішень, які сприяють безпеці руху. Компанія є єдиним виробником шин у світі, яка розробляє свої літні шини спеціально для холодних, більш вимогливих, різних північних умов.

Нерівні і шорсткі дорожні покриття, а також швидко мінливі погодні умови характерні для фінських умов вимагають особливостей від шин. Шини повинні вести себе передбачувано в широкому діапазоні температур і бути зносостійкими також при поганому стані доріг.

Шини Nokian Hakka розроблені для умов Півночі, забезпечують безпечне водіння в будь-яких погодних і дорожніх умовах.

Тести літніх шин, весна 2013

Tuulilasi (4/2013), Фінляндія Розмір: 205/55 R16

1. Nokian Hakka Blue and Michelin Pilot Sport 3

3. Continental Conti Premium Contact 5 and Goodyear Efficient Grip Performance

Tekniikan Maailma (5/2013), Фінляндія

Розмір: 205/55 R16

1. Goodyear Efficient Grip Performance

2. Nokian Hakka Blue and Continental ContiPremiumContact 5

3. Dunlop Sport BluResponse

Автоцентр (12/2013), Україна

Розмір: 195/65R15

1. Nokian Hakka Green

2. Michelin Energy Saver

За Кермом (3/2012), Росія

Розмір: 185/60R14

1. Nokian Hakka Green

2. Continental ContiPremiumContact 5

3. Pirelli Cinturato C1

Aftonbladet BIL (3/2013), Швеція

Розмір: 205/55 R16

1. Goodyear Efficient Grip Performance

2. Nokian Hakka Blue and Continental ContiPremiumContact 5

3. Dunlop Sport BluResponse

Motor / NAF (2/2013), Норвегія

Розмір: 205/55 R16

1. Goodyear Efficient Grip Performance

2. Nokian Hakka Blue and Continental ContiPremiumContact 5

3. Dunlop Sport BluResponse

Auto Bild (9/2012), Німеччина

Розмір: 195/65 R15

1. Nokian Line, Dunlop Sport BluResponse, Michelin Energy Saver +, Fulda EcoControl HP, Vredestein Sportrac 5

Фото:

Nokian Hakka Green: www.nokiantyres.com/HakkaGreen

Nokian Hakka Blue: www.nokiantyres.com/HakkaBlue

Nokian Hakka Black: www.nokiantyres.com/HakkaBlack

Відео:

Nokian Hakka Green

http://youtu.be/wqebSYA0Dx0

Nokian Hakka Blue:

http://youtu.be/TcQpuiubS2Y

Нова Nokian Hakka Black:

http://youtu.be/t9fZeEGmBdk

 

Додаткова інформація:

Our People

Олеся Гончарова

Моб. +38 050 668 01 02

Ourpeople.pr(at)gmail.com

Our People

Руслана Приходько

Моб. +38 063 578 70 20

priruslana(at)gmail.com

Менеджер з маркетингу і комунікацій компанії Nokian Tyres в Україні та Білорусі

• Наталя Діхтяренко

Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220

e-mail: Nataliia.Dikhtiarenko(at)nokiantyres.com

www.facebook.com/nokiantyres

www.youtube.com/NokianTyresCom