Ефективна заготівля лісу: у сімействі Nokian Forest Rider з'явилася безкамерні шина

пн червня 15 08:59 2009

Ефективна заготівля лісу: у сімействі Nokian Forest Rider з'явилася безкамерна шинаРадіальна шина для лісозаготівельної техніки Nokian Forest Rider продовжує революцію і відкриває нову еру в лісозаготівельній промисловості. Ця шина для сортиментної (CTL) заготівлі лісу впевнено розвивається і вдосконалюється.

Nokian Forest Rider – перша в світі функціональна радіальна шина для заготівлі лісу. Вона вийшла на ринок в 2006 році після тривалого процесу розробок. У 2009 році в сімействі шин Nokian Forest Rider, призначених для техніки сортиментної заготівлі лісу і важких тракторів, з'явилася безкамерна модель. Безкамерна шина Nokian Forest Rider дозволяє збільшити кількість робочих годин, усуваючи ризик зупинок у роботі через пошкодження камери шини. Також відмова від зношуваної та потребуючої заміни деталі несе в собі значні економічні та екологічні переваги.

Надійне зчеплення для важких машин сортиментної заготівлі лісу

Шина Nokian Forest Rider продемонструвала лісозаготівникам комфортність в експлуатації і першокласні зчіпні властивості. Нова шина типорозміру 800/50R26, 5 здатна переміщати великі вантажі. Вона чудово пристосована для важких робіт з лісовідновлюючої рубки, для якої зазвичай використовуються найбільші лісозаготівельні та вантажні машини ринку. Новинка відмінно працює і в північних умовах, і на нових ринках – наприклад, в лісах Південної Америки.

Модель Nokian Forest Rider має радіальну структуру із запатентованим захистом від бічних проколів. Захист від проколів збільшує зносостійкість шини, зростає безпека моделі, при цьому зберігаються всі переваги радіальної шини: відмінне зчеплення і першокласна керованість.

«Ця спеціальна радіальна шина ідеально відповідає стандартам ефективності, що застосовуються до сучасної лісозаготівельної техніки. Її випробування проводилися в тісному співробітництві з клієнтами, яким компанія постачає шини первинної комплектації. Ця модель демонструє максимальне зчеплення, здатність перевозити важкі вантажі, чітку керованість, плавний хід на різних типах поверхні. Незабаром ми замінимо сімейство діагональних шин Nokian TRS сімейством Nokian Forest Rider», - пояснює Мартті Пяйвінен (Martti Päivinen), менеджер відділу розробки продукції Nokian Heavy Tyres.

Міцна радіальна структура шини має велику площу контакту, що забезпечує шині прекрасні зчіпні властивості навіть на слизьких і складних ділянках шляху. В порівнянні з діагональної шиною, Nokian Forest Rider забезпечує кращі зчеплення і прохідність, має більш низький опір коченню. Завдяки низькому опору коченню дана шина також дозволяє зменшити витрати пального і дбає про навколишнє середовище. Nokian Forest Rider не боїться перевезень вантажів на великі відстані або складних умов.

Оптимізований рисунок ребер сприяє легкому очищенню і не пошкоджує навіть найм’якіший грунт. Шина легко обертається і відмінно працює без гусениць, але може бути використана й з гусеницями. Завдяки своїй чудовій стійкості ця шина надійно утримує машину на землі під час завантаження.

Розміри Nokian Forest Rider для машин сортиментної заготівлі лісу:

650/45R24.5

600/55R26.5

710/45R26.5

800/50R26.5 (Новинка)

600/65R34 (Новинка)

710/55R34 (Новинка)

Nokian Tyres розробляє продукцію, піклуючись про навколишнє середовище

Nokian Tyres – першопрохідник серед виробників шин в питаннях захисту екології. Компанія першою в світі відмовилася від використання шкідливих мастил у виробничих процесах і перейшла виключно на очищені масла.

Екологічна безпека – ключовий принцип філософії розробки нової продукції. Компанія Nokian Tyres прагне розробляти продукцію з максимально обережним впливом на навколишнє середовище. Гумові суміші, протектори і конструкції спеціальних шин демонструють високу стійкість до зносу, що дає клієнтам компанії такі переваги, як велика кількість робочих годин та практичність у складних умовах. Шини, що легко обертаються, також знижують витрату пального та викид вуглекислого газу. Крім того, відділ розробки продукції наполегливо працює над зниженням рівнів вібрації і шуму від шин.

Nokian Heavy Tyres – новатор в розробці шин спеціального призначення

Nokian Heavy Tyres Ltd – компанія, що виробляє високоякісні шини спеціального призначення та входить в концерн Nokian Tyres Group. Лінійка продукції компанії включає шини для лісозаготівельних техніки, спецшини для сільськогосподарської техніки та різноманітні шини для промислової техніки, включаючи портову, термінальну, гірничодобувну, землерийну та дорожню техніку.

Nokian Heavy Tyres є новатором, зокрема, в області розробки шин для лісозаготівельної техніки. Починаючи з 1960-х років, компанія розробляє спеціальні шини для техніки, застосовує винайдений в Скандинавії метод сортиментної заготівлі лісу і є світовим лідером у цій галузі.

Для довідки:

Nokian Tyres – найбільший виробник шин в Північній Європі і один зі світових лідерів цієї галузі за рівнем доходів. Компанія займається розробкою і виробництвом літніх і зимових шин для легкових автомобілів, а також шин для різної важкої техніки. Компанія є найбільшим виробником протекторів і найбільшим власником цехів для нанесення протекторів в Північній Європі.

Компанія Nokian Tyres володіє мережею шинних центрів Vianor, в яку входять, за даними на кінець першого кварталу 2009 року, понад 520 точок продажу, з них 180 – власні шинні центри і 340 – центри, що працюють на умовах франчайзингу. Vianor – спеціалізована мережа, що представляє шинну галузь та є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також є важливим учасником ринку в Центральній Європі та на півночі США.

Відділ розробки продукції, управління і маркетингові відділення компанії розташовані у фінському офісі компанії в м. Нокіа. Компанія володіє двома заводами: один в Нокіа (Фінляндія), другий, – у Всеволожську (Росія). Російський завод відкрився літом 2005 року.

Nokian Tyres plc була заснована в 1988 році. У 1995 році її акції були розміщені на фондовій біржі в Хельсінкі. Історія компанії почалася в 1898 році, коли була відкрита фінська фабрика з виробництва гуми Suomen Gummitehdas Oy. Виробництво шин для пасажирських автомобілів почалося в 1932 році, а найвідоміший продукт компанії – шина Nokian Hakkapeliitta – з'явилася на ринку в 1936 році.

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 254-63-73
E-mail: [email protected]