вт вересня 15 12:00 2020 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Екологічне водіння для північних літніх доріг: Нові літні шини Nokian Hakka Green 3 - легке кочення та стабільність

Безпека в дощ, низька витрата пального, екологічність та довговічність – такі вимоги ставлять до літніх шин водії, що їздять дорогами країн Північної Європи. Нова шина Nokian Hakka Green 3, представник продуктової лінійки Nokian Hakka, створена для мінливих погодних умов північного літа. Ці шини від Nokian Tyres дарують відчуття безпеки та збалансованості в дощову погоду, економлять пальне та пропонують більше приємних кілометрів за кермом.

В основі новинки концепція Green Sense, яка дозволяє шині Nokian Hakka Green 3 швидко зупинятися та без особливих зусиль протистояти акваплануванню на асфальтованих дорогах з коліями, в яких під час дощів збирається вода. Nokian Hakka Green 3 забезпечує стабільну керованість та точне кермування і в суху погоду, і під час сильного дощу 

Гумова суміш Nokian Hakka Green Hybrid, розроблена для суворих північних доріг, у поєднанні зі спеціально розробленим малюнком протектора забезпечить чудову зносостійкість від перших днів весни до більш прохолодної осінньої погоди. Нові екологічні матеріали роблять шину ще більш безпечною для довкілля. Приміромбіомола у складі гумової суміші, полегшує керування автомобілем та забезпечує відмінне зчеплення на мокрому асфальті.       
 
Зносостійкість нових Hakka Green 3 є до 35% вищою порівняно з попередньою моделлю. Для водія це в буквальному сенсі можливість проїхати на своїх шинах ще один сезон, або приблизно 10 000 додаткових кілометрів, залежно від стилю водіння. Відповідно до маркування шин в ЄС, показник зчеплення на мокрому покритті та опір коченню цієї шини відповідають вимогам класу «A» - це найкращий можливий рейтинг для більшості розмірів. Широкий асортимент загалом включає в себе 6 типорозмірів, включно з найпопулярнішим розміром на ринку - 205/55 R16. 

Широкий асортимент комфортних та екологічних шин Nokian Hakka Green 3 охоплює розмірності від 13 до 18 дюймів, які підійдуть сімейним автомобілям малого та середнього класів. Велика кількість розмірів була спеціально розроблена для новітніх гібридів та електромобілів. Найпоширеніші індекси швидкості - Т (190 км/год), Н (210 км/год) і V (240 км/год). Ключовими ринками для оновленого сімейства літніх шин Hakka є скандинавські країни, Україна та Росія. Весь широкий асортимент розмірів Hakka Green 3 буде доступний водіям навесні 2021 року. 
 
Природна безпека для північного літа 
 
Мінлива літня погода є складним випробуванням для водіїв та шин. Nokian Hakka Green 3 зробить подорож безпечною та комфортною, починаючи з холодних весняних злив та нестерпної спеки літніх днів аж до туманних осінніх ранків - тобто за будь-яких умов скандинавського літа 

- Нові шини Nokian Hakka Green 3 мають найсучасніші показники безпеки, вони екологічні, надійні та довговічні, саме ці якості дуже цінуються європейськими споживачами. До того ж, ці шини є доступними для популярних гібридів та невеликих електромобілів. Nokian Hakka Green 3 буде ефективною і в місті, і на жвавих магістралях, і на заміських гравійних дорогах, - каже Ярно Рьотіо (Jarno Röytiö), менеджер з розробки продуктів компанії Nokian Tyres. 
 
У скандинавському опитуванні про літні шини (Nokian Tyres, березень 2020 року) надійне зчеплення на мокрому дорожньому покритті та опір акваплануванню були визначені водіями як найважливіші показники для шин. Ефективність використання пального та зносостійкість також були на вершині списку.  
 
Дбайливе ставлення до навколишнього середовища є важливою частиною роботи Nokian Tyres. Безпека та екологічність беруться до уваги протягом усього життєвого циклу шини. Показники зчеплення шини Nokian Hakka Green 3 на мокрому покритті та ефективність використання пального є одними з найкращих на ринку та відповідають класу “A” або “B” відповідно до маркування шин в ЄС. 
 
- Шини Nokian Hakka Green 3 мають надзвичайно низький опір коченню, що зменшує споживання пального. В свою чергу, економія пального призводить до зниження викидів СО2, зменшуючи вуглецевий слід. Водіям, які дбають про екологію, Nokia Hakka Green 3 допоможе заощадити до 0,6 літрів на 100 км. Іншими словами, вибір дійсно має значення. 
 
Краще зчеплення та керованість - концепція Green Sense 
 
Nokian Hakka Green 3 є експертом у мінливих умовах скандинавського літа. Їх безпека, поліпшена зносостійкість та екологічність засновані на концепції Green Sense, що увібрала в себе десятиліття досвіду розробки та тестування продуктів компанії Nokian Tyres, спрямованого на пошук нових рішень для матеріалів та малюнків протектора.  
 
Унікальна концепція Hakka Green Sense складається з малюнку протектора та гумової суміші, спеціально розробленої для вимогливих погодних умов північного літа. Стильний асиметричний малюнок протектора Triple Zoneякий є типовим для лінійки шин Nokian Hakka, складається з трьох функціональних зон. 

Великі, міцно поєднані блоки протектора на зовнішньому плечі шини стабілізують керованість і роблять управління більш точним. Активна гідрозона Active Hydro Zoneрозташована по центру шини, забезпечує відмінне зчеплення та контроль як на сухих, так і на мокрих дорогах. У центральній частині переважають міцні основні ребра. Ребро, що знаходиться найближче до внутрішнього плеча шини, має міцні діагональні канавки, або ламелі, різної глибини та довжини. Точно вирівняні ламелі утворюють щільну сітку, яка накопичує воду і ефективно відводить її з плями контакту в широкі основні канавки через центральну канавку ребра. Контур ламелей забезпечує високу продуктивність шини, чудову стійкість до аквапланування та зчеплення з мокрим покриттям навіть при зношуванні.  
 
Технологія Nokian Tyres Coanda прискорює виведення води з поздовжньої канавки на внутрішнє плече і ефективно запобігає акваплануваннюЕфект Коанда - це спрямування потоку до найближчої поверхні. Вигнута дугоподібна конструкція протекторних блоків на внутрішньому плечі шини спрямовує і прискорює потік води з поздовжньої канавки до поперечної.  

Екологічність та легкість водіння - гумова суміш Nokian Hakka Green Hybrid 
 
Гумову суміш Hakka Green Hybrid створено за допомогою найсучасніших технологій шинної галузі: зокрема, мова йде про нові матеріали біологічного походження, які гарантують надзвичайну зносостійкість, низький опір коченню та безпеку за будь-якої літньої погоди 
 
Додавання силіки до гумової суміші допомагає шині адаптуватися до перепадів температури та забезпечує відмінне зчеплення на мокрому дорожньому покритті навесні та восени. Використання біо-смоли у поєднанні з екологічно безпечними полімерами забезпечує легке кочення та надзвичайну гнучкість шини у поєднанні з міцністю, достатньою для безпечної їзди нерівними дорогами, - пояснює Рьотіо. 
 
Міцний сталевий каркас нової шини Nokian Hakka Green 3 складається з дуже щільно укладених сталевих дротів. Вони роблять конструкцію легкою, але жорсткою, завдяки чому вдається досягти точності під час маневрування та змін смуги руху навіть на високих швидкостях. 
 
Гнучка та міцна конструкція сталевого каркаса у поєднанні з гумовою сумішшю Nokian Hakka Green Hybrid та сучасним малюнком протектора має багато переваг. Стабільна керованість дозволяє легко змінювати смуги руху та проходити повороти. Зменшений опір допомагає знизити витрати на пальне. При цьому, шина є доволі тихою як на асфальтованих, так і на гравійних дорогах.  
 
Безпрецедентна зносостійкість  додатковий сезон пробігу   
 
За результатами випробувань, що проводилися у скандинавських країнах, зносостійкість нової шини Nokian Hakka Green 3 є до 35% вищою у порівнянні з попередньою моделлю Nokian Hakka Green 2. 
 
- Це означає, що шини зможуть використовуватися ще один, додатковий сезон, що є позитивним для довкілля, оскільки дозволяє рідше проводити заміну шин. Крім того, ми покращили стійкість Nokian Hakka Green 3 до проколів та порізів за рахунок товстого шару гуми в основі канавок протектора. Ми додали шині міцності для гравійних доріг, проникнення камінців в структуру шини та інших несподіваних ситуацій, що можуть призвести до псування шини.   
 
Проста безпека - індикатор Driving Safety Indicator та інформаційна зона 
 
Шини у гарному стані істотно знижують ризик аквапланування. Щоб водії могли краще слідкувати за глибиною протектора своїх шин, компанія Nokian Tyres розробила дві інновації, що покращують безпеку: індикатор безпеки Driving Safety Indicator та індикатор запобігання акваплануванню. 

Індикатор безпеки Driving Safety Indicator (DSI) – це цифри на центральній зоні протектора, що вказують залишкову глибину протектора в міліметрах. Цифри стираються одна за одною по мірі зношування шини. Індикатор запобігання акваплануванню – це символ краплі води, який зникає, коли залишається менше 4 мм глибини протектора. 
 
Індикатори розташування та тиску розташовані в інформаційній області бічної стінки. Інформаційна область дозволяє дізнатися про правильний тиск та місце установки при зміні шин. Комфорт та безпека покращуються ще більше завдяки додатковому полю, яке можна використовувати для запису крутного моменту затягування болтів для легкосплавних дисків.  

Nokian Hakka - унікальна північна концепція задля безпеки вашої подорожі 
 
З 1932 року Nokian Tyres створює шини для північних доріг, з урахуванням притаманного тамтешнім землям суворого клімату. Відтоді багато що змінилося, але одна річ залишається незмінною - наше розуміння шин для вимогливих умов. 

Водіям на півночі доводиться стикатися з нерівними дорогами та раптовими змінами  погоди, тому і вимоги до шин у скандинавів доволі специфічні. Гумова суміш та конструкція шин Nokian Hakka створені саме для роботи в умовах північного літа. Літні шини Nokian Hakka поводяться передбачувано в широкому діапазоні температур та рівномірно зношуються на різних типах дорожнього покриття. 

На літні шини Nokian Hakka та зимові шини Nokian Hakkapeliitta поширюється розширена Hakka-гарантіями безкоштовно відремонтуємо чи замінимо пошкоджену шину протягом року з дня покупки у мережі Vianor. Однак варто нагадати, що розширена гарантія не діє у разі порушення водієм умов експлуатації шин Nokian Tyres. 

Основні інновації: 
 
Концепція Green Senseпершокласна зносостійкість та екологічна мобільність. Унікальна концепція Hakka Green Sense складається з інноваційної моделі протектора Triple Zone та гумової суміші Hakka Green Hybrid, спеціально розроблених для вимогливих погодних умов північного літа. 
   
Модель протектора Triple Zone: контрольована безпека та комфорт водіння. Великі, міцно поєднані блоки протектора на зовнішньому плечі стабілізують керованість і роблять кермування більш точним. Зона Active Hydro Zone в центральній частині шини забезпечує відмінне зчеплення та контроль на сухих та мокрих дорогах. Ламелі протектора утворюють щільну сітку, яка ефективно видаляє воду з плями контакту шини та дорожньої поверхні. Технологія Nokian Tyres Coanda ефективно запобігає акваплануванню на внутрішньому плечі шини. Дугоподібна конструкція блоків протектора спрямовує та прискорює потік води з поздовжніх канавок у поперечні .  
 
Гумова суміш Nokian Hakka Green Green Hybrid: відмінне зчеплення на мокрій дорозі,  дуже низький опір коченню та відмінна зносостійкість. Гумова суміш з додаванням силіки адаптується до змін температури, забезпечуючи відмінне зчеплення на мокрому дорожньому покритті навесні та восени. Біомола у поєднанні з безпечними для довкілля полімерами гумової суміші сприяє легкому коченню шини. 
 
Нові шини Hakka Green 3 - природна безпека   

  • Екологічніше водіння - менші витрати пального економлять гроші та зберігають довкілля; в асортименті представлені розміри шин для гібридів та електромобілів   
  • Безпека керування - відмінне зчеплення на мокрому покритті та стійкість до аквапланування у разі раптового дощу    

Екологічніше водіння 

  • Відповідно до маркування шин в ЄС, за класом ефективності споживання пального, ці шини є одними з найкращих на ринку, тобто відповідають класу “A” або “B”, що дозволяє зекономити до 0,6 літра пального на 100 км  
  • Еко-смола у складі гумової суміші сприяє легкому коченню та підвищує зносостійкість  

Контрольована безпека  

  • Концепція Green Sense дозволяє шині Nokian Hakka Green 3 швидко зупинятися та без особливих зусиль запобігати акваплануванню на дорогах з коліями та вибоїнами 
  • Широкий асортимент включає в себе 6 типорозмірів, які відносяться до найвищого класу шин «A» за маркуванням ЄС за показниками зчеплення на мокрому покритті та опору коченню. 

Надійні та безпечні подорожі  

  • Зносостійкість на 35% вища, ніж у попередньої моделі; що означає ще один сезон, або ж приблизно 10 000 додаткових кілометрів подорожей, залежно від стилю водіння  
  • Додаткова міцна гума в основах канавок протектора покращує стійкість до проколів та порізів, що особливо актуально на гравійних дорогах та у несподіваних ситуаціях  

Завантажити фото та відео: 

http://www.nokiantyres.com/hakkagreen3PR 

Більше інформації про новинку: 

 https://www.nokiantyres.ua/litni-shyny/nokian-hakka-green-3/ 

Довідка про компанію:  

Nokian Tyres розробляє та виробляє шини преміум-класу для людей, які цінують безпеку та стабільність. Натхненні нашою скандинавською спадщиною, ми створюємо інноваційні продукти для легкових, вантажних автомобілів і важкої техніки, які забезпечать вам спокій за будь-яких умов. Наша мережа шинних центрів Vianor спеціалізується на сервісному обслуговуванні автомобілів і сервісі шин. У 2019 році чистий обсяг продажів компанії склав 1,6 мільярда євро, а число працівників - близько 4700 чоловік. Акції Nokian Tyres котируються на фондовій біржі Nasdaq в Гельсінкі. 

Читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: 

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 

https://instagram.com/nokiantyresua